HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (823 nabídek)

Nákupčí
Holice
před 14 dny
• zajímavou práci ve stabilní české společnosti • motivující mzdové ohodnocení • příspěvky na závodní stravování • příspěvky na kurzy AJ a NJ • další zajímavé… zobrazit nabídku »
Inženýr kvality - Liberec
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Máte zkušenosti s kvalitou a s vedením dodavatelských auditů? Domluvíte se anglicky a jste komunikativní a organizačně schopný? Neváhejte a zašlete nám svůj… zobrazit nabídku »
Specialista dodavatelské kvality
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Máte zkušenosti s dodavatelskou kvalitou a ovládáte anglický jazyk? Chcete se podílet na zajímavých projektech a být součástí projektového týmu? Máte… zobrazit nabídku »
Account Manager pro východní Čechy
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Co Vám společnost nabídne? - Motivující systém odměňování s velmi pěknou fixní složkou v závislosti na Vašich zkušenostech - Váš rozvoj je pro společnost… zobrazit nabídku »
Vedoucí výroby v potravinářském průmyslu
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Benefity: - mezinárodní pracovní prostředí - stabilní dlouhodobá spolupráce - dobrý kolektiv - balíček benefitů - nástup ihned/dohodou Zaujala Vás tato pozice… zobrazit nabídku »
Helpdesk práce na PC, administrativa, zákaznická podpora
Hradec Králové
před 14 dny
Benefity: Určitě Tě zajímá, co nabízíme my: * 5 týdnů dovolené * 3 dny zdravotního volna * stravenky * příplatek za odpolední * flexipasy * Společenské akce a… zobrazit nabídku »
Elektromechanik, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
tento měsíc
Benefity: * atraktivní finanční ohodnocení 114,44 Kč/hod. + stravné za služební cesty * měsíční bonusy až 6000 Kč/měs. (dle odvedené práce) * stravenky 90 Kč… zobrazit nabídku »
Zámečník, Hradec Králové - až 25 000 Kč/měs.
Hradec Králové
tento měsíc
Benefity: * atraktivní finanční ohodnocení 114,44 Kč/hod. + cestovní náhrady * měsíční bonusy až 6000 Kč/měs. (dle odvedené práce) * stravenky 90 Kč/den *… zobrazit nabídku »
Nákupčí
Pardubice
tento měsíc
Proč u nás budete pracovat rádi? • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + každoroční navyšování mzdy • Budete mít přístup k novým technologiím • Uvidíte… zobrazit nabídku »
Revírník
Česká Lípa
tento měsíc
• mzda dle kvalifikace a zkušeností kandidáta, podíly na HV podniku; • systém benefitů (penzijní připojištění, životní pojištění, stravenky,…); • 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Speditér – okres Hradec Králové
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Vystudoval jste SŠ/VŠ ekonomického zaměření a láká Vás komunikace s dopravci, sledování průběhu přepravy a jednání o smlouvách? Bez problémů komunikujete v… zobrazit nabídku »
Speditér s AJ
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Máte SŠ/VŠ vzdělání a bez problému komunikujete v anglickém jazyce? Jste komunikativní, organizačně schopná osobnost? Bez problémů ovládáte sadu MS Office a… zobrazit nabídku »
Vedoucí skupiny výroby
U Zámečku 27, Pardubice – Pardubičky
tento měsíc
Kdo jsme a co děláme? Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Vedoucí skupiny výroby? Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme,… zobrazit nabídku »
Podpora pro zákaznický prodej (Z19823)
Praha
tento měsíc
Comfort energy Máš zájem nastartovat úspěšnou kariéru? Připoj se k nám! Jsme uznávaná společnost na trhu s energiemi. Hledáme nové kolegy pro péči o… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality 110,- - 120,- čist/hod s ubytováním Trutnov
Trutnov
tento měsíc
Dlouhodobou spolupráci Zajištěné ubytování Nástup ihned Týdenní zálohy Příplatky: noční směna 10% víkendová směna 10% svátek 100% zobrazit nabídku »
Vývojový technolog - junior
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Jste vysokoškolským absolventem a vyznáte se v materiálech nebo v chemii? Zajímá Vás prostředí automobilového průmyslu a domluvíte se anglicky nebo německy?… zobrazit nabídku »
Vývojář nových technologií
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Jste kreativní a vyznáte se v technologií? Chcete se podílet na vývoji nových technologií a nových produktů v automobilovém průmyslu? Pak neváhejte a zašlete… zobrazit nabídku »
Vývojář ve strojírenství
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Jste kreativní a vyznáte se v technologií? Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí a máte angličtinu na pokročilé úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám svůj… zobrazit nabídku »
Strojírenský vývojář - junior
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Máte ukončené studium a hledáte příležitost pro uplatnění svých znalostí? Máte zkušenosti ze strojírenského prostředí a máte angličtinu na pokročilé úrovni?… zobrazit nabídku »
Logistik ve výrobní společnosti, Trutnovsko
Trutnov
tento měsíc
Benefity: - 5 týdnů dovolené - cílové a individuální odměny - příspěvek na penzijní připojištění - příspěvek na stravování - vzdělávací programy - program… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 12 13 14 15 16 28 42
Mohlo by se hodit
Doporučujeme