Práce v oboru Ekonomika v Hradci Králové (35 nabídek)

Controller junior
okres Rychnov nad Kněžnou
včera
• Zázemí stabilní společnosti • Pružná pracovní doba, 5 týdnů dovolené • Zajímavé finanční ohodnocení a 13 plat • Možnost profesního růstu zobrazit nabídku »
Finanční asistentka obchodního manažera
Hradec Králové
před 3 dny
Máte praxi v administrativě? Baví Vás práce s Excelem? Můžete nastoupit ihned? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho klienta se sídlem v Hradci Králové hledáme… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní - Hradec Králové
Královéhradecký kraj
před týdnem
• HPP na 1 rok poté na dobu neurčitou • Práci v přátelském kolektivu účetních • Možnost pravidelných školení • Motivující finanční ohodnocení • Firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Financial Controller - junior
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
Chcete se uplatnit v oblasti financí? Ovládáte anglický jazyk? Pak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní
53002, Pardubice
před týdnem
- Pracovní doba: 7,00 - 15,30 - Nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr - Místo výkonu práce: Pardubice, ul. 17.listopadu 237 - Mzdové podmínky: od 20… zobrazit nabídku »
Účetní junior s AJ/NJ
Hradec Králové
před týdnem
Toužíte po práci v přátelském prostředí? Ovládáte účetnictví, fakturace a umíte zacházet s penězi? Umíte anglicky případně německy a chcete jazyk využívat?… zobrazit nabídku »
Fakturant/ka s AJ/NJ
Hradec Králové
před týdnem
Hledáte práci v mezinárodní firmě, ideálně v Hradci Králové? Máte zkušenosti s účetnictvím a fakturami? Mluvíte anglicky nebo německy a chcete jazyk aktivně… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní
Vysoké Mýto
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku »
Sales Office Senior Accountant/ Controller
Královéhradecko
před 14 dny
 - práce v nadnárodní společnosti  - možnost osobního růstu  - 5 týdnů dovolené  - vzdělávací kurzy, školení  - závodní stravování, občerstvení na pracovišti  … zobrazit nabídku »
Ekonom - hlavní účetní
Královehradecko
před 14 dny
 - práce v mezinárodním prostředí úspěšné výrobní firmy  - PP na dobu neučitou  - nástup ihned, dohodou  - odpovídající mzdové ohodnocení  - pružnou pracovní… zobrazit nabídku »
Samostatná účetní
Hradec Králové
před 14 dny
 - nabízíme PP na dobu neurčitou  - nižší objem zpracovávaných dat  - flexibilní pracovní dobu  - nástup nejlépe ihned, pracoviště v Hradci Králové  - dobré… zobrazit nabídku »
Účetní příspěvkové organizace
Přeloučsko
před 14 dny
- zázemí stabilní organizace, - odborný růst, PP na dobu neurčitou,  - pružná pracovní doba - dlouhodobá perspektiva uplatnění, - zaměstnanecké benefity,… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní
Ústeckoorlicko
před 14 dny
 - nabízíme zázemí stabilní mezinárodní společnosti  - pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou  - pružnou pracovní dobu s… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní s NJ
Královehradecko
před 14 dny
 - vedení účtárny ve společnosti se zahraniční účastí  - zpracovávání měsíčních závěrek pro report do zahraničí  - příprava reportingových podkladů – oveheads… zobrazit nabídku »
Materiálová/ý účetní
Hradec Králové
před 14 dny
- práce v příjemném kolektivu odborníků v úspěšné nadnárodní společnosti - odborná školení a možnost dalšího vzdělávání  - 5 týdnů dovolené - další benefity… zobrazit nabídku »
Rozpočtář TZB se zaměřením na vzduchotechniku a rtch
Hradec Králové
před 14 dny
- stabilní zaměstnání v dynamicky se rozvíjející firmě - odborný růst - pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností změny na dobu neurčitou -… zobrazit nabídku »
Konzultant/ka - Finance/účetnictví
Královéhradecko
před 14 dny
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost kontaktu se zahraničními kolegy.… zobrazit nabídku »
Specialista procesů
Hradec Králové
před 14 dny
zajímavou, samostatnou a odpovědnou práci s možností podílet se na změně fungování podniku, •odpovídající finanční ohodnocení podle zkušeností kandidáta,… zobrazit nabídku »
Materiálová účetní s AJ
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro dynamickou zahraniční výrobní společnost sídlící v okrese Hradec Králové hledáme vhodné kandidáty na pozici: MATERIÁLOVÁ ÚČETNÍ s AJ … zobrazit nabídku »
Finanční specialista – controlling
okres Hradec Králové
před 14 dny
Pracovní nabídka Pro našeho významného klienta, zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici: … zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme