Práce v oboru Informační technologie v Hradci Králové (76 nabídek)

Analytik IS
Hradec Králové
včera
• práce v úspěšné výrobní nadnárodní společnosti • finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností • odborná školení a možnost dalšího vzdělávání • 5 týdnů… zobrazit nabídku »
Junior JavaScript developer
Hradec Králové
před 2 dny
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco JavaScript nebo TypeScript? Využij tuto… zobrazit nabídku »
.NET junior
Hradec Králové
před 2 dny
Dokončil jsi právě školu a chceš naplno rozjet dráhu programátora a zůročit své znalosti ze školní lavice? Řiká ti něco .NET, JavaScript nebo TypeScript?… zobrazit nabídku »
Junior vývojář aplikací
Trutnov
před 2 dny
Chceš být součástí vývoje nového softwaru? Ovládáš C# nebo Javu? Výborně, na co čekáš? :-) Zašli nám svůj životopis ještě dnes! * 5 týdnů dovolené,… zobrazit nabídku »
JavaScript developer
Hradec Králové
před 2 dny
Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou fajn vývojářů, kteří… zobrazit nabídku »
Konzultant IS
Hradec Králové
před 2 dny
Je tvým snem cestovat a navíc komunikovat s lidmi? Baví tě počítače a chceš nastartovat svojí IT kariéru tím správným směrem? V tom případě jsi to právě TY,… zobrazit nabídku »
Aplikační tester
Hradec Králové
před 2 dny
Chceš odstartovat svoji kariéru ve společnosti, která je světovým leaderem ve svém oboru? Ovládáš základy programování? Jsi analytický typ, který pomocí… zobrazit nabídku »
IT Specialista až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
- stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti - příspěvek na dovolenou - příspěvek na životní pojištění - dovolená navíc - závodní stravování - místo… zobrazit nabídku »
C# .NET Developers(industrial IoT applications)
Pardubice
před týdnem
C#, .NET, ASP.NET MVC, WCF, WebAPI, Entity framework, SQL, IoT. Dear applicant, I am looking for a new colleague for Foxconn 4Tech. This is a unique… zobrazit nabídku »
Frontend kodér, 30-35 000 Kč
Hradec Králové
před týdnem
Benefity: - HOMEOFFICE - Stravenky - 25 dní dovolené po roce spolupráce - Možnost práce na IČO - Karta Multisport - Teambuildingové akce Zaujala Vás tato… zobrazit nabídku »
Data Privacy Senior Consultant
Praha
před 14 dny
• Work on project in Prague • You can start working immediately If you are interested in this offer, please sen dus your structured CV to e-mail address… zobrazit nabídku »
Programátor/ka - vývojář, analytik (C#, .NET)
Královéhradecko
před 14 dny
- dlouhodobá perspektiva uplatnění u nadnárodní společnosti - odborný růst s podporou manažera IT - práce v dobrém kolektivu IT specialistů - nástup dle dohody… zobrazit nabídku »
Programátor/ka ASP.NET, C#, SQL
Královéhradecko
před 14 dny
zázemí stabilní a prosperující firmy velmi motivující finanční ohodnocení možnost osobního a odborného růstu, neustálé prohlubování znalostí zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Programátor/ka PLC a scada
Hradec Králové
před 14 dny
 - jednosměnný provoz, HPP  - zázemí stabilní a prosperující firmy  - motivující finanční ohodnocení  - možnost osobního i kariérního růstu  - zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Specialista bezpečnostní politiky společnosti, včetně IT
Hradec Králové
před 14 dny
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle se rozvíjející nadnárodní společnosti. Možnost seberealizace v oblasti velmi aktuální specializace na bezpečnost… zobrazit nabídku »
Programátor/ka - vývojář, specialista na databáze
Hradec Králové
před 14 dny
Co Vám nabízíme: Zázemí úspěšné, rychle se rozvíjející mezinárodní společnosti. Možnost seberealizace a tvůrčí práci na rozvojových projektech, spolupráci s… zobrazit nabídku »
Vývojář webových aplikací
Hradec Králové
před 14 dny
 Nabízíme: - zajímavou, kreativní práci na projektech nadnárodní společnosti se zaměřením na informační systémy -  vývoj WEBových aplikací, především vlastního… zobrazit nabídku »
Vývojář iOS - vývoj mobilních aplikací
Hradec Králové
před 14 dny
- nabízíme uplatnění zkušeností v práci na zajímavých projektech využívaných více než 1 mil. zákazníků (např. Kalorické tabulky - pro zdraví,.... a další)-… zobrazit nabídku »
ASP.NET/ .NET vývojář
celá ČR
před 14 dny
 - zajímavá, kreativní práce na projektech nadnárodní průmyslové společnosti  - práce v IT, dlouhodobá perspektiva uplatnění  - motivující finanční ohodnocení … zobrazit nabídku »
Administrátor/ka výpočetní techniky
Královehradecko
před 14 dny
  - nástup možný ihned  - nástupní ohodnocení cca 20 000 Kč a navášení po zapracování  - perspektiva osobního ve stabilní společnosti  - PP na dobu neurčitou,… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4
Mohlo by se hodit
Doporučujeme