Práce v oboru Informační technologie v Hradci Králové (76 nabídek)

Vývojář C++
Hradec Králové
před 2 dny
Benefity: - 13. plat - 5 týdnů dovolené - příspěvky na ŽP/PP - stravenky - program Cafateria - jídelna v místě výkonu práce - časté firemní akce a jazyková… zobrazit nabídku »
Správce sítí, technik HW
Náchod
před 3 dny
- perspektivní zaměstnání - možnost profesního růstu - dobré platové podmínky - zaměstnanecké bonusy - vstřícný pracovní tým zobrazit nabídku »
Správce IT
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Benefity: - Platové ohodnocení dle praxe - Pružná pracovní doba - Pracovní poměr na dobu neurčitou - Po roce 5 dní dovolené navíc - Po 3 letech příspěvek na… zobrazit nabídku »
Specialista vývoje unikátního IS – řízení výroby
Královéhradecký kraj
před týdnem
Práce v rodinném prostředí SW společnosti, která vyvíjí aplikace, určující stěžejní procesy ve výrobě, analýzy dat a komunikaci mezi výrobními prostředky. … zobrazit nabídku »
C# .NET Developers for industrial IoT applications
Královéhradecký kraj
před týdnem
For international manufacturing company, we are currently hiring C# (.NET) developers on all levels of experience. Company has inhouse manufacturing… zobrazit nabídku »
Web/JavaScript Developers for industrial IoT applications
Královéhradecký kraj
před týdnem
Hledáte dream job na úrovni nejnovějších IT technologií? Chcete rozvíjet své IT znalosti v rámci nej-inovativnějsího start-upu dnešní doby? Ano? :-) Pak… zobrazit nabídku »
IT administrátor informačních systémů (MS server)
Královéhradecký kraj
před týdnem
Co bude náplní Vaší práce Česká společnost poskytující komplexní správu a podporu IS zaměřených na výrobu a logistiku. Hledáme kolegu/kolegyni do týmu IT… zobrazit nabídku »
Databázový programátor
Náchod
před týdnem
- prostředí české prosperující společnosti - možnost dalšího vzdělávání v oboru - pružná pracovní doba - možnost přinášet a realizovat vlastní nápady -… zobrazit nabídku »
ASP.NET/ .NET vývojář
celá ČR
před týdnem
 - zajímavá, kreativní práce na projektech nadnárodní průmyslové společnosti  - práce v IT, dlouhodobá perspektiva uplatnění  - motivující finanční ohodnocení … zobrazit nabídku »
Servisní technik pro oblast medical devices (FOMEI a.s.)
Hradec Králové + dohodnutý region v České republic
před týdnem
Perspektivní pracovní pozici v prostředí dynamicky rostoucí české společnosti s mezinárodním přesahem. Obor s nejmodernějšími technologiemi. Příjemné,… zobrazit nabídku »
Programátor SQL
Praha
před týdnem
Pro našeho klienta, společnost, poskytující dárkový a balící sortiment, společenské hry a přání do obálky hledáme vhodného uchazeče na pozici Programátor SQL. … zobrazit nabídku »
Administrátor/ka výpočetní techniky
Královehradecko
před 14 dny
  - nástup možný ihned  - nástupní ohodnocení cca 20 000 Kč a navášení po zapracování  - perspektiva osobního ve stabilní společnosti  - PP na dobu neurčitou,… zobrazit nabídku »
Správce firemní sítě
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Máte vystudovanou střední školu se zaměřením na IT obory? Nečiní Vám problém komunikovat v anglickém jazyce? A chcete se věnovat instalaci, správě a údržbě IT… zobrazit nabídku »
IT správce – absolvent
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Jste absolventem střední či vysoké školy a hledáte nové zaměstnání? Máte přehled o současných IT technologiích a chtěli byste se v IT oboru dále vzdělávat? … zobrazit nabídku »
Programátor
Celá ČR
před 14 dny
• Práce na zajímavých projektech pro významné klienty • Motivující finanční ohodnocení • Podporu osobního i profesního růstu, podporu dalšího vzdělávání •… zobrazit nabídku »
UX Designer
Hradec Králové
před 14 dny
5. týdnů dovolené placené přesčasy a hodiny na cestě příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění (2 500 Kč/měsíčně) příspěvek na výuku AJ cafeterie… zobrazit nabídku »
Programátor ve výrobě
oblast Vysoké Mýto
tento měsíc
- moderně vybavené zázemí mezinárodní stabilní společnosti - možnost kariérního a odborného růstu - práce na dobu neurčitou - bezplatná autobusová doprava… zobrazit nabídku »
Java vývojář
Praha, celá ČR
tento měsíc
Zajímavá práce ve stabilní české společnosti. Dynamické prostředí, ve kterém není problém realizovat Vaše nápady. Možnost naučit se vývoj produktu od začátku… zobrazit nabídku »
.NET programátor/ka- Junior
Pardubice
tento měsíc
Práci v dynamické mezinárodní společnosti Cool team Perspektivní a stabilní zaměstnání Odpovídající finanční ohodnocení Perspektivu profesního a kariérového… zobrazit nabídku »
Sales manager, informační systémy
Hradec Králové
tento měsíc
Benefity: - fixní mzda + variabilní složka až 30 000 Kč - týden dovolené navíc - příspěvek na sport - firemní a týmové akce - příjemné pracovní prostředí … zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4
Mohlo by se hodit
Doporučujeme