IT administrátor

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici IT administrátor. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 17.7.2017 Značka: PV

Požadavky

Pro našeho významného klienta, výrobní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici:

IT ADMINISTRÁTOR

Náplň práce
- každodenní správa svěřených IS včetně ERP (ABAS)
- správa chyb a požadavků svěřených IS
- schvalování změn IS do stanovené hodnoty
- práce na IT projektech
- řízení efektivity nákladů
- jednání s dodavateli
- řízení dodavatelů a jejich činností

Požadavky
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na informační technologie
- znalosti z oblasti IT – zejména zkušenosti se správou IS
- znalost operačních systémů Windows a Linux
- komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
- středně pokročilá znalost anglického jazyka
- ŘP sk. B – aktivní řidič – pravidelné cesty do zahraničí (zejména Německo)
- komunikační schopnosti

Nabízíme
- práci v úspěšné nadnárodní společnosti
- odpovídající finanční ohodnocení
- odborná školení spravovaných systémů
- jazykové vzdělávání
- další benefity zaměstnaneckého programu firmy

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové
Jméno pracovníka: Petra Vítová
Telefon: 495 514 353
Mobil: 725 562 671
Email: petra.vitova@adecco.com
URL: http://www.adecco.cz