Kontrolor/ka kvality - strojírenství

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Kontrolor/ka kvality - strojírenství. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 30.4.2024

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost zabývající strojírenskou výrobou, hledáme vhodného kandidáta na pozici kontrolora/ky kvality.

Požadavky:
• ÚSO/SŠ vzdělání – strojírenského zaměření
• praxe v oblasti kontroly kvality ve strojírenské výrobě
• dobrá orientace v technické dokumentaci
• ovládání klasických měřidel a měřících technik
• znalost 3D měření výhodou
• znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:
• průběžná a výstupní kontrola strojírenských výrobků
• měření výrobků na měřících přístrojích
• vedení dokumentace o provedených kontrolách
• evidence neshodných výrob

Nabízíme:
• zázemí stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• motivující prémie
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• příspěvek na penzijní připojištění
• nástup lze ihned

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové pobočka
Mohlo by se hodit
Doporučujeme