Kuchař /ka a´la carte Restaurant Safari pivovar - až 50 000 Kč

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Kuchař /ka a´la carte Restaurant Safari pivovar - až 50 000 Kč. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.4.2024

Požadavky

• gastronomické vzdělání, nebo přiměřená zkušenost v oboru je samozřejmě výhodou
• zájem, který oceníme jak finančně, tak individuálními benefity
• očekáváme profesionální a zodpovědný přístup
• flexibilní pracovní nasazení a týmovou spolupráci

Nabídka

• práci na HPP
• zvýhodněné celodenní zaměstnanecké stravování
• možnost ubytování v místě práce + wifi
• příspěvek na dopravu/možnost parkování na centrálním parkovišti
• sezónní motivační odměny
• volnočasové aktivity (vstup do Safari parku pro rodinné příslušníky, permanentka na plavání)
• sleva 10 % na konzumaci v Safari pivovaru
• účast na firemních akcích
• zvýhodněné firemní tarify na mobil

Mzdové ohodnocení 40 000 - 50 000 Kč/měsíc.

Místo práce: Dvůr Králové nad Labem

Termín nástupu: ihned

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: jmajzlik@safarigastro.cz

Pro bližší informace volejte na tel.: 775 851 119 - Jan Majzlík.

Popis pracovní náplně

Restaurant Safari pivovar

Působíme v úžasném pracovním prostředí v „Africkém“ Safari Parku Dvůr Králové. Jsme společnost, která více jak 25 let zaujímá místo na trhu v oblasti gastronomie. Nabízíme silné a stabilní zázemí s řadou benefitů.

Více informací o společnosti naleznete na www.safarigastro.cz nebo www.safaripivovar.cz.

Náplň práce:
• příprava hotových / minutkových jídel
• účast na cateringových akcích v areálu i ve firmách
• měsíční inventury
• skladování a kontrola zboží

Pracoviště: Dvůr Králové nad Labem

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.