Práce v oboru Management v Hradci Králové (40 nabídek)

Vedoucí střediska řízení a provozu MHD (Z19804)
Pardubický kraj
včera
Dopravní podnik města Pardubic vyhlašuje výběrové řízení na pracovní pozici: VEDOUCÍ STŘEDISKA ŘÍZENÍ A PROVOZU MHD Popis pracovní činnosti: Zajišťování… zobrazit nabídku »
Ekonom
Hradec Králové
včera
Benefity: * 25 dní dovolené * prémie * 13. plat * příspěvek na penz. připojištění * jazykové vzdělávání Zaujala Vás tato pozice? Vyplňte prosím kontaktní… zobrazit nabídku »
Budgeting&Reporting Specialist
Vysoké Mýto
před 2 dny
o pracovní doba v délce 7,5 hod denně o 5 dní dovolené nad rámec zákoníku práce o příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení o individuální… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení lahůdek a zeleniny HK - 22.000,-
Hradec Králové
před 2 dny
- mzda od 22.000,- zobrazit nabídku »
Generální ředitel
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Máte zkušenosti s rozvojem celkové strategie firmy? Jste inovativní a rozhodný člověk, schopný analýzy business strategie? Řídíte rád strategická rozhodnutí… zobrazit nabídku »
Obchodní manažer s AJ – dentální sortiment
Královéhradecký kraj
před 6 dny
• práci v prosperující firmě a rozvíjejícím se oboru • možnost pracovního a profesního růstu • práci v přátelském kolektivu a v kultivovaném prostředí • dobré… zobrazit nabídku »
Projektový manažer - nadnárodní společnost
Praha, Severočeský kraj
před týdnem
- zázemí zavedené firmy - odpovídající finance - perspektiva zobrazit nabídku »
Vedoucí údržby
Holice
před týdnem
• moderní pracovní prostředí, práci ve stabilní společnosti • motivující mzdové ohodnocení • příspěvky na závodní stravování • po 1 roce příspěvek na důchodové… zobrazit nabídku »
Vedoucí poštovní distribuční sítě
Hradec Králové
před týdnem
Jsme dlouholetí a ostřílení profíci na poštovní služby. Pracuje pro nás už více než 6 tisíc doručovatelů, kteří do domácností a firem roznášejí dopisy a letáky… zobrazit nabídku »
Obchodní manažer / Vedoucí skupiny (nástup cca 40 tis + obchody)
Rychnov nad Kněžnou, Trutnov, Hradec Králové, Jičí
tento měsíc
Do týmu hledáme nového energického manažera se zápalem pro obchod a práci s lidmi, znalostí geografické oblasti (Náchod a okolí) a zkušenostmi z finančního… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení montáže a servis
Hradec Králové, výjezdy po ČR (občas i do zahranič
tento měsíc
- práce v zavedené firmě - nástup možný ihned - pracovní smlouva na dobu neurčitou - velká rozmanitost projektů - velmi zajímavé platové ohodnocení - osobní… zobrazit nabídku »
SAP PP, PM konzultant (Consulting Company Novasoft)
Praha
tento měsíc
Zázemí prosperující moderní společnosti, příjemné prostředí. Tým spolehlivých kolegů. Možnost a předpoklad vzdělávání a dalšího profesního růstu, školení.… zobrazit nabídku »
Manažer logistiky
Ždírec nad Doubravou
tento měsíc
- zajímavé mzdové ohodnocení - zázemí jedné z renomované společnosti - pružnou pracovní dobu - notebook a mobilní telefon - služební vůz i pro soukromé užití … zobrazit nabídku »
Projektový manažer
Hradec Králové
tento měsíc
práce ve velké strojírenské společnosti, rozvoj a seberealizace, finanční ohodnocení dle dohody, bonusy, pružná pracovní doba, zaměstnanecký poměr na dobu… zobrazit nabídku »
Technolog
Ždírec nad Doubravou
tento měsíc
- zajímavé platové ohodnocení - škála zaměstnaneckých benefitů (stravenky, životní a penzijní připojištění, kafeterie, …) - možnost rozvoje a vzdělávání -… zobrazit nabídku »
Projektový manažer výroby
Vysoké Mýto
minulý měsíc
- zázemí nadnárodní firmy - osobní automobil i k osobním účelům - notebook a mobilní telefon - možnost osobního i kariérního růstu - motivující systém… zobrazit nabídku »
Manažer projektu
Hradec Králové
minulý měsíc
práce v české engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností a znalostí až 35tis. Kč s další finanční perspektivou, zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Vedoucí skladu montáže a výroby
Královéhradecko
minulý měsíc
- odborný růst v moderní, prosperující rostoucí výrobně - montážní společnosti (s velmi zajímavými produkty)  - odpovídající mzdové ohodnocení - možnost… zobrazit nabídku »
IT Quality Manager
Praha
minulý měsíc
For our client, a company that, provides Business Consulting, application development, security, collaboration and web application development, we are looking… zobrazit nabídku »
Hlavní účetní
Vysoké Mýto
minulý měsíc
- dlouhodobá perspektiva uplatnění - odborný růst zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme