Manipulant ve skladu - Hradec Králové až 93 Kč/hod

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Manipulant ve skladu - Hradec Králové až 93 Kč/hod. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.6.2017 Značka: 1211321523

Požadavky

Job Description
Chcete si přivydělat a fyzická práce Vám nevadí? Rádi byste si vybrali z ranních nebo odpoledních směn?

Hodila by se Vám „kačka“ navíc vydělaná během letních prázdnin? Připojte se do týmu aktivních brigádníků!

Možno i dlouhodobě.

CO VÁS ČEKÁ?
•        Manuální manipulace s balíky
•        Obstarání chodu skladu
•        Lokalita Březhrad

Co od Vás očekáváme:
•        fyzickou zdatnost
•        čistý trestní rejstřík
•        pracovitost a spolehlivost

Co nabízíme:
•        dlouhodobou spolupráci
•        kombinaci ranních a odpoledních směn
•        plánování směn týden dopředu
•        dohodu o pracovní činnosti

URL

Kontakt

Zadavatel: Randstad s.r.o. - pobočka Hradec Králové
Jméno pracovníka: Martina Tučková
Telefon: 778764668
Email: martina.tuckova@randstad.cz
URL: http://www.randstad.cz