Práce v oboru Manuální a dělnické profese v Hradci Králové (121 nabídek)

Servisní technik do dílny v Kvasinách
Kvasiny
před 19 minutami
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba: ranní směna od 6,00 do 14,30, odpolední směna od 13:30 do 22:00 - zajímavé… zobrazit nabídku »
Pracovník kovárny
Zámrsk u Vysokého Mýta
před 19 minutami
Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké bonusy a benefity - stravenky - zajištěná a dotovaná strava - dlouhodobá perspektiva zaměstnání -… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality - automotive - od 2.5.2017
Pardubice
před 7 hodinami
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí … zobrazit nabídku »
Výrobní dělník - Ubytování zdarma či příspěvek na bydlení
Pardubice
včera
+ příspěvek na vlastní bydlení + doprava je zabezpečena + ubytování zdarma + bonusy za vykonanou práci + bonusy za docházku + příplatky za přesčas zobrazit nabídku »
Řidič VZV - možnost ubytování - 8 hod směny
Choceň
včera
stabilní a dlouhodobou práci na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zajištěné firmou ZDARMA doprava do práce zajištěná firmou příspěvek na dopravu a bydlení… zobrazit nabídku »
Dělník/ce-brusič/ka Vysoké Mýto-zálohy, docházkový bonus
Vysoké Mýto
včera
- brigáda na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - pojištění odpovědnosti -… zobrazit nabídku »
Operátor/ka na letní měsíce
U Zámečku 27, Pardubice – Pardubičky
včera
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Operátora/ku během letních prázdnin 2017. Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,… zobrazit nabídku »
Lakýrník
U Zámečku 27, Pardubice – Pardubičky
včera
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Lakýrníka. Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme, laserujeme, sváříme,...) a… zobrazit nabídku »
Operátor/ka ve výrobě se znalostí sváření
Holice
před 2 dny
Je pro tebe jistotou smlouva na dobu neurčitou? Chceš příspěvek na penzijní nebo životní pojištění? Je pro tebe snad důležité zajít si na oběd v areálu firmy? … zobrazit nabídku »
Operátor výroby - automotive - 8 hod úvazek od 2.5.2017
Chrudim
před 2 dny
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na dopravu a bydlení v soukromí … zobrazit nabídku »
Operátorka ve výrobě
Holice
před 2 dny
Je pro tebe jistotou smlouva na dobu neurčitou? Chceš příspěvek na penzijní nebo životní pojištění? Je pro tebe snad důležité zajít si na oběd v areálu firmy?… zobrazit nabídku »
Asistent prodeců nákladních vozidel
Roudnice, 10 km od Hradce Králové
před 3 dny
Přijmeme zkušeného, samostatného, logicky uvažujícího pracovníka, jako asistenta prodejců nákladních vozidel. Vhodné pro bývalé řidiče MKD zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce v automobilovém průmyslu - východní Čechy
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou v automobilovém průmyslu a sídlící v Olomouckém kraji, hledáme vhodné kandidáty na výše… zobrazit nabídku »
Montér NTL/STL plynovodů - svářeč
Královéhradecko
před 5 dny
 - profesní a osobní růst  - zvyšování si kvalifikace  - nabízíme příspěvek na dopravu, stravování  - dlouhodbá perspektiva ve stabilní firmě zobrazit nabídku »
Operátor/ka výroby od 2.5.2017
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA příspěvek na bydlení 2500,-Kč/měsíc doprava do… zobrazit nabídku »
Šička (Z19694)
Tachov
před týdnem
Firma Moritz Hendel Bohemia s.r.o. v Plané u M.L., přijme VYUČENÉ ŠIČKY, NEVYUČENÉ ZAŠKOLÍME 5 týdnu dovolené, příplatek na obědy, bonus za docházku. Nástup… zobrazit nabídku »
Pracovník / pracovnice čistírny oděvů, žehlíř / žehlířka
Královéhradecký kraj
před týdnem
Stabilní pozici, prémii za dobře odvedenou práci, firemní benefity, plně hrazené stravenky v hodnotě 100,- Kč, 13. plat, rozvoj osobnosti rekvalifikací s… zobrazit nabídku »
Řidič VZV /skladník - od 2.5.2017 s možností ubytování
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené firmou ZDARMA doprava do práce zabezpečená firemním autobusem… zobrazit nabídku »
Kvalifikovaný operátor / nástrojař - od 2.5.2017
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost certifikace na strojích směnový kalendář na půl roku dopředu ubytování… zobrazit nabídku »
Operátor výroby - od 2.5.2017 s možností ubytování
Pardubice - Staré Čivice
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 5 7
Mohlo by se hodit
Doporučujeme