Nástrojář

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Nástrojář. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 26.3.2024

Požadavky

V současné době hledáme manuálně zručného kandidáta, který posílí tým údržby ve výrobní společnosti v okrese Rychnov nad Kněžnou.

NÁSTROJÁŘ

Náplň práce:
• opravy a údržba forem
• zámečnické práce
• provádění vstupních kontrol forem
• úzká spolupráce s výrobou

Co od Vás očekáváme:
• SOU vzdělání strojního zaměření (obor zámečník, nástrojář)
• zkušenosti s údržbou strojů, nástrojů, přípravků
• orientaci v technické dokumentaci
• manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost
• ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Co Vám můžeme nabídnout:
• zázemí stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• 13. plat
• bonusy/prémie
• závodní stravování
• možnost dalšího vzdělávání
• firemní akce

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové pobočka