Práce v oboru Obchod-prodej v Hradci Králové (140 nabídek)

Referent obchodního oddělení s AJ
okres Rychnov nad Kněžnou
včera
Ovládáte dobře anglický jazyk? Máte zkušenosti ze zákaznického servisu, obchodu nebo logistiky? Pokud ano, tak hledáme právě Vás. REFERENT OBCHODNÍHO… zobrazit nabídku »
Konzultant služeb zákazníkům - business Hradec Králové až 24 500
Hradec Králové
před 2 dny
- práci na seniorské pozici v mezinárodní společnosti, kde Tě podpoříme a pomůžeme - mzdu 24 500 Kč při 100% plnění měsíčních cílů - stravenky - mobilní… zobrazit nabídku »
Agent zákaznické podpory-samsung až 24.000 Kč Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 dny
* velmi dobré platové ohodnocení až 24.000,- (19.000,- Kč měsíčně + bonusy až 5.000,- Kč) * pracovní doba PO-PÁ, jednou za 14 dní víkend, pouze 8 hod. směny… zobrazit nabídku »
Nákupčí - nástup ihned
Rychnov nad Kněžnou
před 2 dny
– nové moderní prostředí – zázemí mezinárodní společnosti – 5 týdnů dovolené – 13. a 14. plat – bonusy – příspěvek na stravování - možnost zaučení v centrále v… zobrazit nabídku »
Prodavač/ka obslužného pultu HK - 15 000,-
Hradec Králové
před 2 dny
- práce na 2 směny - 15.000,- zobrazit nabídku »
Pokladní Hradec Králové 15 000,-
Hradec Králové
před 2 dny
- práce na 2 směny - nástup ihned - přátelský kolektiv - nástup ihned zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení lahůdek a zeleniny HK - 22.000,-
Hradec Králové
před 2 dny
- mzda od 22.000,- zobrazit nabídku »
Senior Buyer Molded Parts
Trutnov
před 2 dny
• Develops and drives strategy for commodity on a local level • Ensures strategies and suppliers are focused on Cost, Delivery and Quality • Communicates… zobrazit nabídku »
Nákupčí automobilů – Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 dny
* 35 – 45 tis. Kč * Smlouvu na dobu neurčitou * 15 dní v měsíci volno (práce na směny) * Možnost kariérního růstu (přesvědč se o tom v naší kariérní mapě?) *… zobrazit nabídku »
Pracovník / pracovnice zahraničního obchodu
Královéhradecký kraj
před 3 dny
• práci na HPP • zajímavou tvůrčí práci • velmi příjemné pracovní prostředí • motivující mzdové podmínky • zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Disponent logistiky
okres Hradec Králové
před 3 dny
Máte zkušenosti z oblasti logistiky, nákupu nebo zákaznického servisu? Ovládáte AJ? Tak hledáme právě Vás! Pro našeho významného klienta v okrese Hradec… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce s AJ – oblast stavebnictví
okres Hradec Králové
před 3 dny
Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního týmu, která bude reprezentovat společnost… zobrazit nabídku »
Area Sales Manager pro CEE
Trutnovsko
před 3 dny
- podmínky odpovídající pozici - příležitost podílet se na mezinárodní expanzi tradiční české firmy - firemní benefity - dlouhodobý pracovní vztah zobrazit nabídku »
Prodejce nákladních vozidel
Roudnice, Hradec Králové 10 km
před 3 dny
- práce ve stabilní české firmě s dvacetiletou tradicí - obědy na pracovišti - telefon - firemní akce - provizní odměna - horní hranice není určena zobrazit nabídku »
Prodejce náhradních dílů na nákladní vozidla
Roudnice u Hradce Králové
před 3 dny
- odpovídající platové ohodnocení - provize z prodeje - práce ve stabilní české společnosti s tradicí - firemní akce zobrazit nabídku »
Regionální obchodní zástupce
Olomouc, Brno, Příbram, Hradec Králové, Plzeň, Ost
před 3 dny
• Navolávání schůzek přes vlastní call centrum • Dlouhodobou a perspektivní spolupráci • Zázemí silné firmy • Fixní měsíční odměna + provize • Telefon, tablet… zobrazit nabídku »
Analytik strategického nákupu
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Máte dokončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v chemickém oboru? Je Vaše angličtina na takové úrovni, že si troufnete na obchodní jednání? Máte… zobrazit nabídku »
Strategický nákupčí
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Jste absolventem vysoké školy v chemickém směru? Domluvíte se bez problémů anglicky a chcete jazyk dále rozvíjet? Máte zkušenosti se strategickým nákupem z… zobrazit nabídku »
Obchodní ředitel
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Máte obchodního ducha, zkušenosti s vedením týmu obchodníků a s řízením prodeje do maloobchodů? Baví Vás nastavovat strategii třeba i zahraničního obchodu? … zobrazit nabídku »
Asistentka prodejce náhradních dílů
Roudnice u Hradce Králové
před 6 dny
- asistence prodejci náhradních dílů - komunikace se zákazníky - administrativa zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 5 7
Mohlo by se hodit
Doporučujeme