Operátor expedice (m/ž)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Operátor expedice (m/ž). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 2.5.2024 Značka: 1639296338

Požadavky

Máte zkušenosti s VZV a komunikace s dopravci Vás baví? Láká Vás 5 týdnů dovolené, pestrá škála bonusů a práce pro nadnárodní společnost?
Do výrobní společnosti v Hradci Králové hledáme nové kolegy do týmu, kteří chtějí pracovat ve třísměnném provozu, nebojí se technologií a chtějí získat stabilní a perspektivní práci přímo do kmene!

Náplň práce:

* nakládka materiálu (panelů) a příslušenství
* vytváření dokumentace související s expedicí výrobků
* koordinace přepravy zboží
* komunikace s dopravci

co vám nabídneme:

* 165,-/hod. (celkem 33 000,-/měsíc)
* až 20 000 Kč náborový příspěvek
* 25 dní dovolené
* roční bonus dle výsledků firmy
* dotované závodní stravování
* stravenky při nočních a víkendových směnách
* občerstvení na pracovišti
* vzdělávací kurzy
* možnost také jazykových kurzů dle pracovní pozice
* Cafeteria
* příspěvky na volný čas/sport/kulturu
* kariérní příležitost v úspěšné nadnárodní společnosti

co od vás očekáváme:

* mzdu v základu od 140,-/hodinu (s příplatky celkem 33 000 až 35 000 Kč/měsíc)
* min. vzdělání s výučním listem
* výhodou platný průkaz VZV
* výhodou zkušenosti ze skladů
* dodržování specifických postupů, BOZP a PO na pracovišti
* svědomitost, pečlivost
* ochotu pracovat 12 hod směny (6:00-18:00 a 18:00-6:00)

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: Randstad HR Solutions s.r.o.
Doporučujeme
Nahoru