Operátorka kontroly kvality - vhodné pro absolventy

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Operátorka kontroly kvality - vhodné pro absolventy. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.6.2017 Značka: 1195394247

Požadavky

Job Description
Příležitost právě pro Vás!

Hledáme pracovnice na pozici Operátorky kontroly kvality do výrobní automotive společnosti. Nabízíme příjemné pracovní prostředí, dobrý kolektiv, dovolenou navíc, stravenky, příspěvek na dopravu a další bonusy.

Dej nám o sobě vědět. Pokud nemáte zkušenosti s kontrolou kvality, nevadí, zaškolíme Vás.
Vhodné i pro absolventy.
Lokalita: Lipovka u Rychnova nad Kněžnou

Co Vás čeká?
•             kontrola kvality výrobků (nárazníků) na vstupu a výstupu
•             vizuální kontrola lakových vad
•             práce v čistém a nehlučném prostředí

Co Vám nabízíme:
•             stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
•             příspěvek na stravování a dopravu
•             vánoční a velikonoční bonusy
•             příspěvek na dovolenou
•             5 týdnů dovolené

Co od Vás očekáváme:
•             trestní bezúhonnost
•             dobrý zrak
•             zkušenost s prací na směny a ve výrobě výhodou, ne podmínkou
•             ochota pracovat na tři směny

URL

Kontakt

Zadavatel: Randstad s.r.o. - pobočka Hradec Králové
Jméno pracovníka: Martina Tučková
Telefon: 778764668
Email: martina.tuckova@randstad.cz
URL: http://www.randstad.cz