Práce v oboru Personalistika a lidské zdroje v Hradci Králové (7 nabídek)

Personální asistentka Hradec Králové (z48012)
Hradec Králové
před týdnem
Do kanceláří v Hradci Králové hledáme PERSONÁLNÍ ASISTENTKY. Praxe není potřeba, vše Vás naučíme. Jedná se o kancelářskou práci v oblasti personalistiky.… zobrazit nabídku »
Asistentka obchodu a personalistiky
Červený Kostelec
před týdnem
práce v zajímavé výrobní společnosti, nástup možné dohodou, finanční ohodnocení cca 22 000,-Kč, zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Specialista pro nábor (výrobní společnost)
Rychnov nad Kněžnou okr.
před týdnem
Práce v zahraniční výrobní společnosti s mnohaletou tradici v ČR i Evropě. Očekávejte velmi motivující ohodnocení včetně široké škály firemních benefitů -… zobrazit nabídku »
Personální ředitel/ka - HR Director
Královéhradecko
před 14 dny
- odborný růst - dlouhodobá perspektiva uplatnění - zodpovědná práce pro „hotového“ profesionála - super zaměstnanecké výhody zobrazit nabídku »
Vývojář/analytik systému (pro mzdové výpočty a personalistiku)
Královéhradecko, Trutnovsko
před 14 dny
- týmová práce v malém dynamickém kolektivu - práce se špičkovými vývojovými nástroji - průběžné školení a odborný růst zobrazit nabídku »
Pečovatel v Anglii nebo Irsku - 45Tis a více
Anglie
před 3 měsíci
- zajímavá a manuálně nenáročná práci vhodná pro muže i ženy - výborná zkušenost kterou využijete po návratu do ČR - zajištěná práci a ubytování přímo v místě… zobrazit nabídku »
Koordinátor zahraničních agenturních zaměstnaců - Bulharsko
Pardubice
před rokem
zázemí stabilní společnosti variabilní složky mzdy dle počtu přidělených zaměstnanců Odpovídající mzdové ohodnocení notebook, mobil nástup ihned/dohodou zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme