Referent odboru výstavby a životního prostředí na úseku vodního hospodářství

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Referent odboru výstavby a životního prostředí na úseku vodního hospodářství. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 30.4.2024 Značka: 2000217772

Požadavky

Pro našeho klienta, Městský úřad Nový Bydžov, hledáme vhodné kandidáty na pozici Referent odboru výstavby a životního prostředí na úseku vodního hospodářství - vodoprávní a stavební úřad.

Náplň práce:
* Výkon vodoprávního úřadu, stavebního úřadu
* Správa informačních systémů pro životní prostředí
* Samospráva úseku vodního hospodářství

Požadujeme:
* Min. SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou (obor vodohospodářství nebo podobný obor)
* Trestní bezúhonnost
* Znalost práce na PC (kancelářské systémy a grafické programy)
* Řidičský průkaz sk. B
* Orientaci v legislativě vztahující k výkonu práce (správní řád, z. o obcích, z.o vodovodech a kanalizacích, zákon o vodách, stavební zákon)
* Organizační a komunikační schopnosti

Nabízíme:
* 10. platovou třídu
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na mobilní telefon a další zaměstnanecké benefity
* Místo výkonu práce : Nový Bydžov

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Pracoviště: Nový Bydžov

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.