Senior Inženýr zákaznické kvality

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Senior Inženýr zákaznické kvality. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 21.4.2017 Značka: 1200138475

Požadavky

Job Description
Náš klient patří mezi firmy s dlouhodobou působností na mezinárodním trhu v oblasti vývoje, výroby a obchodního využití technicky a technologicky náročných elektromotorových a mechatronických pohonů.

Máte praxi v oblasti kontroly kvality a chcete zkusit něco nového? Ovládáte angličtinu natolik, že jste schopen/schopna se domluvit se i v mezinárodních vodách? Pak je tato nabídka právě pro Vás.
Do svého týmu hledáme vhodného uchazeče/ku na pozici: Senior Inženýr/ka zákaznické kvality s ANJ

Náplň práce:

• Kontakt a následná péče o zákazníka
• Komunikace při řešení reklamací pomocí G8D
• Zlepšování výrobních procesů a kvality výrobků
• Projektové řízení
• Zodpovědnost za neshody v procesech
• Spolupráce při auditech a při tvorbě kontrolních plánů

Co se očekává od Vás?

• SŠ/VŠ vzdělání – ideálně technický směr
• Praxe v automotive -výhodou
• Anglický jazyk na pokročilé úrovni
• ŘP. sk. B,
• Znalost QM standardů (ISO 9001, ISO/TS 16949, VDA) a QM metod (8D, FMEA včetně SW-FMEA, SPC)
• Zkušenosti na pozici – Interní auditor kvality
• Samostatnost, flexibilitu

Co vám můžeme nabídnout?

• Motivující platové ohodnocení
• Stravenky/možnost závodního stravování
• Zázemí prosperující firmy
• Možnost profesního rozvoje
• 5 týdnů dovolené
• Lokalita: Hradec Králové

URL

Kontakt

Zadavatel: Randstad s.r.o. - pobočka Hradec Králové
Jméno pracovníka: Kateřina Šťastná
Telefon: +420 495 518 741
Email: katerina.stastna@randstad.cz
URL: http://www.randstad.cz