Servisní technik bioplynových stanic (východní Čechy) – elektro

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Servisní technik bioplynových stanic (východní Čechy) – elektro. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 11.8.2017 Značka: PV

Požadavky

Pro našeho klienta, významnou servisní společnost, hledáme vhodné kandidáty na pozici

SERVISNÍ TECHNIK BIOPLYNOVÝCH STANIC (VÝCHODNÍ ČECHY) – elektro

Požadavky:
- SOU/SŠ vzdělání elektrotechnický obor
- osvědčení dle vyhlášky 50/1978, § 6 nebo vyšší
- praxe v externí servisní činnosti podmínkou
- řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič
- znalost německého jazyka výhodou
- znalost práce na PC
- schopnost samostatné a časově flexibilní činnosti
- dobrá fyzická kondice

Náplň práce:
- servis, opravy, výměny komponent elektrických zařízení bioplynových stanic
- samostatná práce v terénu
- provádění montáží nových zařízení BPS
- plánované servisy a havarijní případy
- vedení příslušné servisní administrativy

Nabízíme:
- samostatnou práci v zajímavém oboru
- motivující finanční ohodnocení
- zázemí stabilní, úspěšné a perspektivní společnosti
- přátelský pracovní kolektiv
- zapracování v oboru
- služební auto, telefon a další firemní benefity

Zaujala Vás naše nabídka?
Pokud ano a splňujete požadavky, pak neváhejte a zašlete co nejdříve Váš životopis na adresu petra.vitova@adecco.com , tel. 725 562 671.
Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové
Jméno pracovníka: Petra Vítová
Telefon: 495 514 353
Mobil: 725 562 671
Email: petra.vitova@adecco.com
URL: http://www.adecco.cz