Práce v oboru Stavebnictví a reality v Hradci Králové (46 nabídek)

Konstruktér ocelových/železobetonových konstrukcí
Hradec Králové
před 2 dny
Mzdové ohodnocení dle odvedené práce Příspěvek na stravování, na soukromé životní pojištění či penzijní připojištění, na dovolenou Odměny při životních a… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce s AJ – oblast stavebnictví
okres Hradec Králové
před 3 dny
Pro našeho klienta, který patří mezi špičkového dodavatele v oblasti stavebnictví, hledáme novou posilu do obchodního týmu, která bude reprezentovat společnost… zobrazit nabídku »
Seřizovač junior
Královéhradecký kraj
před 3 dny
Máte SOU/SŠ vzdělání v oblasti strojírenství? Orientujete s v technické dokumentaci, jste manuálně zručný a vítáte práci ve směnném provozu? Chcete pracovat… zobrazit nabídku »
Vedoucí montážních skupin zahraničí/supervisor
Česká republika
před 6 dny
HPP odpovídající ohodnocení nástup možný ihned nebo dohodou služební auto, notebook a mobilní telefon zobrazit nabídku »
Svářeč
Nymburk
před 6 dny
Pro zaměstnance ze vzdálených lokalit nabízíme příspěvek na ubytování !! Pracovní poměr na dobu neurčitou po úspěšném zvládnutí pracovních úkolů v pracovním… zobrazit nabídku »
Projektový manažer - nadnárodní společnost
Praha, Severočeský kraj
před týdnem
- zázemí zavedené firmy - odpovídající finance - perspektiva zobrazit nabídku »
Zámečník -svářeč,nábor.přísp.10 tis.,ubyt.zdarma, Slaný
Slaný
před týdnem
-mzda 160 Kč/hod -náborový příspěvek 10.000,-Kč -zajištěné a dotované ubytování -možnost vyplácení záloh na mzdu -dlouhodobá práce u stabilní společnosti … zobrazit nabídku »
Obchodně-technický manažer montážní techniky
Tábor, Brno, Hradec Králové
před týdnem
Motivující mzdové ohodnocení Zázemí kanceláře i home office Firemní auto i k soukromým účelům Telefon, notebook Stravenky Zaškolení Dovolenou – 25 dní Nástup… zobrazit nabídku »
Zručný technicky nadaný pracovník
Bayern
před týdnem
Prijmeme,technicky a fyzicky zdatneho pracovnika napr vyucen:zamecnik,mechanik,delnik na stavbach. Pro praci do dilny,montaze,zednictvi,oprava stroju… zobrazit nabídku »
Řidič nákladních vozidel
Královéhradecko
před týdnem
 - dlouhodobá perspektiva u firmy podnikající ve stavebnictví a dopravě  - placené přesčasy  - stravné, 4 týdny dovolené  - pracovní smlouva na dobu neurčitou … zobrazit nabídku »
Strojník pásových a kolových rypadel
Královéhradecko
před týdnem
 - dlouhodobá perspektiva u firmy podnikající ve stavebnictví a dopravě  - placené přesčasy  - stravné, 4 týdny dovolené  - pracovní smlouva na dobu neurčitou … zobrazit nabídku »
Soustružník – Hradec Králové
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Máte zkušenosti s obráběním nerezových materiálů na soustruhu? Umíte číst ve výkresech? Nevadí Vám práce na směny? Ozvěte se, aby Vám tato skvělá práce… zobrazit nabídku »
Obraběč – vrtař – Hradec Králové
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Baví Vás obrábění? Máte zkušenosti s obráběním nerezových materiálů pomocí vrtačky? Hledáte práci v přátelském a mladém kolektivu? Nevadí Vám práce na 2 směny?… zobrazit nabídku »
Montér technologií ČOV (TopolWater)
Čáslav / Česká rep.
před 14 dny
Dlouhodobé perspektivní zaměstnání v prosperující firmě s možností profesního a kariérního růstu. Moderní technické zázemí a vybavení pracovišť. Firemní zázemí… zobrazit nabídku »
Seřizovač CNC – Trutnovsko
Královéhradecký kraj
tento měsíc
Máte SOU/SŠ vzdělání strojírenského zaměření a praxi v oblasti seřizování CNC strojů? Orientujete se v technické dokumentaci, jste manuálně zručný a nevadí Vám… zobrazit nabídku »
Technická manuální práce (EKO Pardubice s.r.o.)
Pardubice
tento měsíc
Zázemí stabilní české společnosti. Motivující finanční odměna. Zejména odpolední práce od cca 15 do 19-20 hod. Podle možností i o víkendu, vše je o domluvě.… zobrazit nabídku »
PROJEKTANT vodohospodářských staveb (TopolWater; Čáslav)
Čáslav
tento měsíc
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející české společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky. Firemní zázemí, příjemné… zobrazit nabídku »
Konstruktér / projektant ÚT (EVČ, Pardubice)
Pardubice
tento měsíc
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Motivující finanční ohodnocení složené ze základní… zobrazit nabídku »
Projektant vodovodů a kanalizací (REC projekt, Pardubice)
Pardubice
tento měsíc
Perspektivní pracovní pozice v úspěšné a moderně smýšlející společnosti, která má v oboru dobré jméno a skvělé výsledky. Firemní zázemí, příjemné pracovní… zobrazit nabídku »
Rozpočtář / ka, zaměření na tzb (EVČ - Pardubice)
Pardubice
tento měsíc
Perspektivní pracovní pozici v prostředí úspěšné stabilní české společnosti, která je členem holdingu ČEZ. Finanční ohodnocení složené ze základní mzdy a… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme