Práce v oboru Stavebnictví a reality v Hradci Králové (45 nabídek)

Projektový specialista - strojírenství
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Pracujete jako technolog či konstruktér a chcete se dál posouvat? Chcete mít na starosti koordinaci různých… zobrazit nabídku »
Investiční technik
východní Čechy
před 5 dny
Nabízíme perspektivní uplatnění v oblasti  koordinace přípravy a realizace investic u zajímavé organizace s velkou historií a tradicí.  Prostor pro… zobrazit nabídku »
Vedoucí projektant, projektant TZB
Královéhradecko
před 5 dny
- pracovní smlouva na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou - možnost osobního a profesního růstu - podpora při autorizaci v oboru - dlouhodobé… zobrazit nabídku »
Plánovač výroby
Královéhradecký kraj
před týdnem
Máte zkušenosti s plánováním výroby a následným vyhodnocováním efektivity? Dokážete myslet samostatně aniž by Vás někdo musel „vodit za ručičku“? Chcete se… zobrazit nabídku »
Specialista plánování výroby
Královéhradecký kraj
před týdnem
Jste absolventem střední nebo vysoké školy, ideálně technického zaměření? Máte zkušenosti s plánováním výroby a prací v ERP systému? Jste nyní ve fázi hledání… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí v oboru TZB
Královéhradecko
před týdnem
 - pracovní smlouvu na 1 rok s dalším prodloužením na dobu neurčitou  - možnost osobního a profesního růstu  - služební vůz i k soukromému užití  - příspěvek… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce v oboru hutní materiály
Pardubicko, Královehradecko
před 14 dny
 - nabízíme mzdové ohodnocení s přímou vazbou na výsledky práce  - práci v zavedené a úspěšné firmě  - služební automobil i pro soukromé účely  - mobil s… zobrazit nabídku »
CNC operátor – vhodné pro absolventy
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Jste vyučen v oblasti obrábění kovů, nebo obdobném strojírenském oboru? Chcete pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední) na CNC obráběcích centrech?… zobrazit nabídku »
Operátor CNC obráběcího centra
Královéhradecký kraj
před 14 dny
Jste vyučen jako obráběč kovů, případně máte praxi v oblasti CNC obrábění? Znáte řídící systém Heidenhain a technickou dokumentaci? Jste manuálně zručný a… zobrazit nabídku »
Technická manuální práce (EKO Pardubice s.r.o.)
Pardubice
minulý měsíc
Zázemí stabilní české společnosti. Motivující finanční odměna. Zejména odpolední práce od cca 15 do 19-20 hod. Podle možností i o víkendu, vše je o domluvě.… zobrazit nabídku »
Příležitost pro absolventy stavební školy
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Vystudoval jste VŠ v oblasti stavebnictví? Ovládáte program AutoCAD a domluvíte se v anglickém jazyce? Chcete mít možnost rozvíjet své schopnosti ve výrobní… zobrazit nabídku »
Rozpočtář s AJ
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Jste vzdělán v oblasti stavebnictví? Máte zkušenosti s programem AutoCAD a přípravou výkresů ve stavebním průmyslu? Bez problémů se domluvíte v anglickém… zobrazit nabídku »
Frézař - zakázková výroba
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Jste vyučen v oboru obrábění na klasických frézách, nebo máte v této oblasti praxi? Orientujete se v technické dokumentaci? Chcete mít možnost práce na jednu… zobrazit nabídku »
Soustružník - jednosměnný provoz
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máte zkušenosti s prací na soustruhu? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete čelit zajímavé výzvě u společnosti s kusovou malosériovou výrobou?… zobrazit nabídku »
Projektant/ka TZB
Královéhradecko
minulý měsíc
   - Nabízíme HPP na dobu neurčitou  - osobní rozvoj, seberealizace  - nástup ideálně 1.4.2017  - vstřícný kolektiv spolupracovníků   - mobil, noteboock  -… zobrazit nabídku »
Obráběč kovů - horizontka
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Víte, jak pracovat s horizontální frézou W75, programově řízenou operačním systémem Heidenhain? Už Vás nebaví směnný provoz a nechcete dál přicházet o denní… zobrazit nabídku »
Projektový manažer ve stavebnictví (Evropa a svět)
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: - motivující finanční ohodnocení - stabilní a ekonomicky silný zaměstnavatel - zájem o dlouhodobou spolupráci - prostor pro osobní růst Zaujala Vás… zobrazit nabídku »
Vedoucí montážních skupin zahraničí/supervisor
Česká republika
minulý měsíc
HPP odpovídající ohodnocení nástup možný ihned nebo dohodou služební auto, notebook a mobilní telefon zobrazit nabídku »
Obchodně technický zástupce pro východní Čechy
Hradec Králove
minulý měsíc
Pro našeho klienta, výhradního dovozce stavebních strojů značky Bobcat, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodně technický zástupce pro východní Čechy. … zobrazit nabídku »
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
minulý měsíc
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice - dlouhodobá perspektiva uplatnění - výkup nákladních… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme