Práce v oboru Strojírenství v Hradci Králové (167 nabídek)

Servisní technik do dílny v Kvasinách
Kvasiny
před 19 minutami
Co nabízíme: - stabilní zaměstnání u zahraniční společnosti - pracovní doba: ranní směna od 6,00 do 14,30, odpolední směna od 13:30 do 22:00 - zajímavé… zobrazit nabídku »
Pracovník kovárny
Zámrsk u Vysokého Mýta
před 19 minutami
Nabízíme: - zajímavé finanční ohodnocení - zaměstnanecké bonusy a benefity - stravenky - zajištěná a dotovaná strava - dlouhodobá perspektiva zaměstnání -… zobrazit nabídku »
Seřizovač
Holice v Čechách
včera
• zajímavá práce ve stabilní české společnosti • moderní pracovní prostředí • motivující mzdové ohodnocení • příspěvky na závodní stravování • příspěvek na… zobrazit nabídku »
Výrobní dělník - Ubytování zdarma či příspěvek na bydlení
Pardubice
včera
+ příspěvek na vlastní bydlení + doprava je zabezpečena + ubytování zdarma + bonusy za vykonanou práci + bonusy za docházku + příplatky za přesčas zobrazit nabídku »
Dělník/ce-brusič/ka Vysoké Mýto-zálohy, docházkový bonus
Vysoké Mýto
včera
- brigáda na dobu určitou s možností dalšího prodloužení nebo postupu na dobu neurčitou - pracovní oděv a obuv při nástupu - pojištění odpovědnosti -… zobrazit nabídku »
Operátor/ka na letní měsíce
U Zámečku 27, Pardubice – Pardubičky
včera
Víte o tom, že Foxconn CZ má mechanickou divizi, kde hledáme Operátora/ku během letních prázdnin 2017. Soustředíme se na mechanickou výrobu (ohýbáme, lisujeme,… zobrazit nabídku »
Operátor/ka ve výrobě se znalostí sváření
Holice
před 2 dny
Je pro tebe jistotou smlouva na dobu neurčitou? Chceš příspěvek na penzijní nebo životní pojištění? Je pro tebe snad důležité zajít si na oběd v areálu firmy? … zobrazit nabídku »
Operátorka ve výrobě
Holice
před 2 dny
Je pro tebe jistotou smlouva na dobu neurčitou? Chceš příspěvek na penzijní nebo životní pojištění? Je pro tebe snad důležité zajít si na oběd v areálu firmy?… zobrazit nabídku »
Absolventi techniky/elektro váš čas právě přichází
Královéhradecký kraj
před 2 dny
V případě, že se přihlásíte, poradíme Vám s vaším životopisem, a můžeme si nezávazně popovídat o pracovních příležitostech. Teď už je to jenom na Vás. Těšíme… zobrazit nabídku »
Produktový test technik/technička
Královéhradecký kraj
před 2 dny
* platově budete ohodnoceni dle vašich zkušeností a dovedností * angličtinu budete využívat na denní bázi v moderní mezinárodní společnosti * možnost… zobrazit nabídku »
Procesní inženýr s AJ
Královéhradecký kraj
před 3 dny
Vystudoval jste SŠ strojírenského zaměření? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte praxi z výrobní společnosti? Orientujete se v LEAN principech a… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce v automobilovém průmyslu - východní Čechy
Královéhradecký kraj
před 4 dny
Pro našeho klienta, společnost zabývající se strojírenskou výrobou v automobilovém průmyslu a sídlící v Olomouckém kraji, hledáme vhodné kandidáty na výše… zobrazit nabídku »
Specialista kvality až 40 000 Kč
okres Rychnov nad Kněžnou
před 5 dny
• HPP, možnost kariérního růstu a rozvoje • Zajímavé platové ohodnocení • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Příspěvek na jazykové vzdělávání • Zázemí stabilní… zobrazit nabídku »
Projektový specialista - strojírenství
Královéhradecký kraj
před 5 dny
Máte strojírenské vzdělání a umíte anglicky? Pracujete jako technolog či konstruktér a chcete se dál posouvat? Chcete mít na starosti koordinaci různých… zobrazit nabídku »
Montér NTL/STL plynovodů - svářeč
Královéhradecko
před 5 dny
 - profesní a osobní růst  - zvyšování si kvalifikace  - nabízíme příspěvek na dopravu, stravování  - dlouhodbá perspektiva ve stabilní firmě zobrazit nabídku »
Řidič VZV
Zámrsk
před týdnem
Nabízíme stabilní zaměstnání, jistotu výdělku, práci ve dvousměnném provozu (8 h.). Nabízíme finanční ohodnocení 120 Kč + prémie, po půl roce 130 Kč + prémie … zobrazit nabídku »
Kvalifikovaný operátor / nástrojař - od 2.5.2017
Pardubice
před týdnem
možnost karierního růstu stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) možnost certifikace na strojích směnový kalendář na půl roku dopředu ubytování… zobrazit nabídku »
Operátor výroby - od 2.5.2017 s možností ubytování
Pardubice - Staré Čivice
před týdnem
zázemí stabilní mezinárodní společnosti možnost karierního růstu dlouhodobou spolupráci - zaměstnání na hlavní pracovní poměr (HPP) ubytování zabezpečené… zobrazit nabídku »
Procesní technik výroby junior - Hořicko
Královéhradecký kraj
před týdnem
- práci v zavedené společnosti s velkým potenciálem, a díky celosvětovému působení se budete moci účastnit zajímavých zahraničních projektů - práci si budete… zobrazit nabídku »
Mistr výrobního týmu (3 směny)
okres Rychnov nad Kněžnou
před týdnem
• HPP, Důkladné zaškolení na pozici, možnost kariérního růstu a rozvoje • Zajímavé platové ohodnocení • 5 týdnů dovolené • Stravenky • Zázemí stabilní… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4 6 9
Mohlo by se hodit
Doporučujeme