Práce v oboru Vzdělávání, věda a vývoj v Hradci Králové (9 nabídek)

Specialista péče o klienty v terénu
dle místa bydliště
minulý měsíc
Získejte další peníze spoluprací s naší společností v rámci Vaší vedlejší činnosti. Momentálně rozšiřujeme naši obchodní síť v České republice o další… zobrazit nabídku »
Specialista optické inspekce head-up displejů
Pardubice - Staré Čívice
minulý měsíc
* zázemí stabilní mezinárodní společnosti * zajímavou a různorodou práci, možnost seberealizace * možnost podílet se na nových projektech, možnost návrhů změn… zobrazit nabídku »
Vývojový inženýr…Vaše inovace, naše budoucnost!
Hradec Králové
minulý měsíc
Co vám můžeme nabídnout? - Zodpovědnou práci v oboru medical, ve společnosti, která na inovacích staví svou budoucnost; - Dobrý pocit z osobního podílu na… zobrazit nabídku »
Tazatel - externí pracovník
Celá ČR
před 3 měsíci
Dlouhodobá spolupráce, stálý přísun práce i peněz zobrazit nabídku »
Specialista pro klinická hodnocení
Hradec Králové
před 3 měsíci
- zajímavou, zodpovědnou a perspektivní práci ve stabilní české společnosti; - přátelský kolektiv a podíl na zajímavé, společensky přínosné práci; - příspěvek… zobrazit nabídku »
Inženýr testování pro Evaluation laboratory
Pardubice - Staré Čívice
před 3 měsíci
* 5 týdnů dovolené * částečně dotované stravování s výběrem z několika druhů jídel (za noční směnu stravenka) * příspěvky na penzijní připojištění a životní… zobrazit nabídku »
Rozšíření vývojového centra - Elektro inženýr, Project Leader
Pardubice
před 3 měsíci
• Zajišťujeme dobrou dopravní dostupnost jak z Pardubic, tak i okolí. • Pracovní dobu máme s flexibilním začátkem a koncem. • Pravidelnou stravu nám zajišťuje… zobrazit nabídku »
Vývojář HW (firmware)
Náchodsko
před 5 měsíci
- otevřená firemní kultura - možnost firemního růstu - zázemí exportně orientované firmy - práce v nově zrekonstruovaných prostorech v centru města -… zobrazit nabídku »
Specialista vývoje s angličtinou/němčinou
Královéhradecký kraj
před 6 měsíci
Jste absolventem vysoké školy strojní? Komunikujete v anglickém nebo německém jazyce? A hledáte nové zaměstnání? Tak je tato nabídka určena právě Vám!!! … zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme