Zdravotní laborant - HK

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Zdravotní laborant - HK. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 2.4.2024 Značka: 2000183666

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost s téměř 30 ti letou tradicí, hledáme na pozici Zdravotní laborant - HK.

Náplň práce:
* Zajišťuje zpracování vzorků biologického materiálu, uchovávání a následnou likvidaci
* Hodnotí kvalitu vzorků pro požadovaná laboratorní vyšetření nebo jiné účely
* Provádí základní biochemická, hematologická vyšetření
* Obsluhuje laboratorní techniku a zařízení
* Připravuje materiály nutné pro laboratorní a diagnostickou činnost
* Zodpovídá za správné uložení laboratorních chemikálií a setů a kontroluje jejich dobu použitelnosti
* Provádí zpracování vzorků IKK, EHK
* Dodržuje režim IKK
* Provádí pravidelnou údržbu přístrojů a zařízení dle úrovně zaškolení
* Pracuje v LIS v rozsahu určených kompetencí

Požadujeme:
* SŠ/VŠ či odpovídající vzdělání v oboru zdravotní laborant[MS2]
* Zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost
* Flexibilitu
* Pečlivost
* Samostatnost
* Obsluha PC na dobré úrovni
* Atestace 801,818 výhodou

Nabízíme:
* Práci v akreditovaném zařízení
* Příjemné pracovní prostředí
* Aktivní podporu dalšího vzdělávání
* 6 týdnů dovolené
* Zaměstnanecké benefity (příspěvek na penzijní/životní připojištění, MultiPass)
* Nástup možný ihned
* Systém navyšování mzdy
* Stravenkový paušál
* Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
* Tematické akce pro zaměstnance
* Plně hrazené služby zkušeného psychoterapeuta platné i pro členy rodiny
* Cenově zajímavý tarif pro uživatele T-Mobile poplatný i pro členy rodiny
* Interní kurzy a školení
* Masáže na pracovišti
* MultiSport karta
* Tankovací karta OMV
* Lokalita pracoviště: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.