HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (487 nabídek)

Technik údržby strojů
Královéhradecký kraj
před rokem
-Zajímavou mnohotvárnou činnost na oddělení údržby -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Mistr obrobny
okres Hradec Králové
před rokem
Máte zkušenosti s vedením zaměstnanců? Umíte zorganizovat práci sobě i ostatním a CNC stroje vám nejsou cizí? Hledáte uplatnění ve stabilní společnosti, kde… zobrazit nabídku »
Údržbář strojů
Hradec Králové
před rokem
- práci ve stabilní společnosti s tradicí - příslušné mzdové ohodnocení - mzda: 150,-/hod. - příplatek za odpolední směnu 5,-/hod. - nevyučené zájemce o tuto… zobrazit nabídku »
Elektrotechnik
Dobruška okolí
před rokem
• finanční ohodnocení 23 - 26tis. Kč • stabilní práce ve společnosti s tradicí a perspektivními obory působnosti • práce na hlavní pracovní poměr •… zobrazit nabídku »
Technolog (výroba stavebních materiálů)
Hradec Králové kraj
před rokem
Zázemí stabilní zahraniční společnosti, která patří mezi špičky na trhu. Plat, který bude odpovídající dané pozici a Vašim dosavadním zkušenostem. Zajímavý a… zobrazit nabídku »
Inspektor kvality pracoviště Kvasiny
Kvasiny
před 1 roky
Nabízíme: - ubytování zdarma - 140 Kč/hod + příplatky - diety - 1x za 14 dní proplacená cesta za rodinou - možnost vyplácení záloh - dlouhodobou pracovní… zobrazit nabídku »
Účetní - Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis… zobrazit nabídku »
Účetní pro obchodní kancelář
okres Hradec Králové
před 1 roky
Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti financí a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření… zobrazit nabídku »
CNC frézař
Hradec Králové
před 1 roky
práce ve výrobní společnosti, finanční ohodnocení dohodou až do 25tis. Kč, max. dvousměnný provoz, příspěvky na obědy a jídelna v areálu, penzijní připojištění zobrazit nabídku »
Specialista kontroly kvality
Hradec Králové
před 1 roky
Jste samostatný člověk se smyslem pro pořádek? Vyznáte se v měření délkových rozměrů a geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti… zobrazit nabídku »
Výrobní a výstupní kontrolor ve strojírenství
okres Hradec Králové
před 1 roky
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech? Pojďte tedy s námi vykročit k lepším… zobrazit nabídku »
Konstruktér – výrobní společnost
Hradec Králové
před 1 roky
Jste zkušený konstruktér, který se chce prosadit a sklízet ovoce ve své práci? Umíte si nadiktovat, co budete ke své práci potřebovat? Hledáte práci, kde… zobrazit nabídku »
Konstruktér – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Hledáte práci v konstrukci a bydlíte v Hradci? Pracujete ve 3D programu Inventor nebo SolidWorks? Jste kreativní, máte hlavu plnou nápadů a nemáte aktuálně… zobrazit nabídku »
Technolog – okres Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Máte vzdělání strojírenského zaměření a zkušenosti s určováním technologických postupů pro výrobu ve strojírenské společnosti? Orientujete se ve strojírenských… zobrazit nabídku »
Technolog – příprava výroby
Hradec Králové
před 1 roky
Máte zkušenosti s určováním technologických postupů ve strojírenské společnosti a patřičné vzdělání v daném oboru? Orientujete se v materiálech a základech… zobrazit nabídku »
Bezpečnostní pracovník pro přepravu hotovosti a cenin
Hradec Králové
před 1 roky
převoz hotovosti a cenin a další činnosti s tím spojené obsluha a servis bankomatů řízení a obsluha speciálního pancéřového vozidla práce v týmu i samostatně… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
před 1 roky
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních… zobrazit nabídku »
Node.js - developer - bezpečnostní technologie - Liberec/jablonec/Hradec Králové
Královéhradecký kraj
před 1 roky
Naší doménou jsou produkty v oblasti bezpečnosti (iOT).  A co řešíme zrovna teď? Transformujeme byznys logiku z… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality - Kvasiny
Kvasiny
před 2 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. - Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
Dělník ve výrobě - Kvasiny
Kvasiny
před 2 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 9 17 22 23 24 25
Mohlo by se hodit
Doporučujeme