HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (440 nabídek)

Technical writer/dokumentarista
Královéhradecký kraj
před rokem
Skvělá příležitost pro někoho, kdo chce jít s dobou v používání nových technologií, businessu i moderního pracovního prostředí mezinárodní firmy. Chcete-li… zobrazit nabídku »
Elektroinženýr se zaměřením na automatizaci strojů
Rychnov nad Kněžnou okr.
před rokem
Perspektivní pracovní pozici v rámci prosperující mezinárodní společnosti, odpovídající mzdové ohodnocení, pracovní růst a aktivní zapojení do firemních… zobrazit nabídku »
Nástrojař junior
Jičín
před 1 roky
Máte strojírenské vzdělání a přemýšlíte, kde nastartovat svoji kariéru? Víte, jak se pracuje s frézou a soustruhem? Chcete mít možnost pracovat v jednosměnném… zobrazit nabídku »
Údržbář forem
Jičín
před 1 roky
Jste vyučen ve strojírenském oboru a bez problémů se orientujete v technické dokumentaci. Jste manuálně zruční? Bez problémů zvládnete obsluhu klasických… zobrazit nabídku »
Node.js - developer - bezpečnostní technologie - Liberec/jablonec/Hradec Králové
Královéhradecký kraj
před 1 roky
Naší doménou jsou produkty v oblasti bezpečnosti (iOT).  A co řešíme zrovna teď? Transformujeme byznys logiku z… zobrazit nabídku »
Servisní technik výroby
Dvůr Králové nad Labem
před 1 roky
práce ve výrobním podniku, finanční ohodnocení cca 24tis. Kč (další navýšení je možné podle výkonů a uplatnění), zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality - Kvasiny
Kvasiny
před 1 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. - Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
Dělník ve výrobě - Kvasiny
Kvasiny
před 1 roky
- Vřelé jednání a zázemí silné a stabilní společnosti - Práce ve Škoda-Auto a.s. Kvasiny - Nenáročná práce v čistém prostředí - Práce vhodná i pro ženy -… zobrazit nabídku »
Všeobecná sestra
Hradec Králové
před 1 roky
Jste absolventem SŠ nebo VOŠ v oboru Všeobecná sestra? Chcete svoje znalosti uplatnit v praxi v klidném prostředí domova pro seniory? Je Vaší výhodou… zobrazit nabídku »
Inženýr testování elektroniky s AJ
Pardubice
před 1 roky
Hledáte stabilní společnost, ve které ukážete svůj potenciál? Baví Vás elektronika, testování a automotive? Máte vysokou školu elektrotechnickou, mluvíte… zobrazit nabídku »
Provozní elektrotechnik
Pardubice
před 1 roky
Baví vás opravy, servis a údržba strojů a zařízení? Umíte udržet linky a stroje v chodu? Nevadí Vám práce na směny? Pošlete mi váš životopis! Mezinárodní… zobrazit nabídku »
JavaScript developer
Hradec Králové
před 1 roky
Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou fajn vývojářů, kteří… zobrazit nabídku »
Vykládka/nakládka/expedice balíků - mzda až 21 000Kč / čistého
Hradec Králové
před 1 roky
MZDA: 90 Kč čist./ hod. Dvoufázová pracovní doba: PO- PÁ 05:30-08:00 plus 15:00-21:00 Ubytování 1 zastávka od pracoviště. Dlouhodobá spolupráce. Umožníme… zobrazit nabídku »
Specialista Komunikace
Trutnov
před 2 roky
Máme pro Vás: • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí. • Zaručený výdělek až 20 000 Kč v… zobrazit nabídku »
Manipulant - dělník v zinkově - výborné mzdové ohodnocení
Hradec Králové
před 2 roky
-hlavní pracovní poměr -mzda při nástupu 17.750,-kč /čistého -po 1.měsíci navýšení mzdy na 19.600,-Kč/čistého -možnost přesčasů -denní směny -dlouhodobé… zobrazit nabídku »
Projektant elektro
Hradec Králové
před 2 roky
práce v zajímavé výrobně engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí cca 28 - 35tis. Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned zobrazit nabídku »
Elektronik s praxí
Náchod
před 2 roky
Je Elektronika Vašim koníčkem a máte platnou vyhlášku 50? Máte již nějaké zkušenosti s měniči Siemens PLC a Lenze? Chcete být součástí dynamického týmu?… zobrazit nabídku »
Samostatný strojní konstruktér
Hradec Králové
před 2 roky
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení dohodou + osobní ohodnocení (dle praxe cca od 30tis. Kč, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik - opravář strojů
Hradec Králové
před 2 roky
práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned! zobrazit nabídku »
Obsluha CNC dřevoobráběcího stroje
Náchod, Bílá Třemešná
před 3 roky
HPP nástup možný ihned odpovídající ohodnocení příjemný kolektiv zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 8 15 20 21 22
Mohlo by se hodit
Doporučujeme