HRADEC KRÁLOVÉ - burza práce (430 nabídek)

Provozní elektrotechnik
Pardubice
před 1 roky
Baví vás opravy, servis a údržba strojů a zařízení? Umíte udržet linky a stroje v chodu? Nevadí Vám práce na směny? Pošlete mi váš životopis! Mezinárodní… zobrazit nabídku »
JavaScript developer
Hradec Králové
před 1 roky
Baví tě vývoj v JavaScriptu a chceš pracovat s těmi nejmodernějšími technologiemi? Máš chuť podílet se na zajímavých projektech s partou fajn vývojářů, kteří… zobrazit nabídku »
Vykládka/nakládka/expedice balíků - mzda až 21 000Kč / čistého
Hradec Králové
před 1 roky
MZDA: 90 Kč čist./ hod. Dvoufázová pracovní doba: PO- PÁ 05:30-08:00 plus 15:00-21:00 Ubytování 1 zastávka od pracoviště. Dlouhodobá spolupráce. Umožníme… zobrazit nabídku »
Specialista Komunikace
Trutnov
před 2 roky
Máme pro Vás: • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí. • Zaručený výdělek až 20 000 Kč v… zobrazit nabídku »
Manipulant - dělník v zinkově - výborné mzdové ohodnocení
Hradec Králové
před 2 roky
-hlavní pracovní poměr -mzda při nástupu 17.750,-kč /čistého -po 1.měsíci navýšení mzdy na 19.600,-Kč/čistého -možnost přesčasů -denní směny -dlouhodobé… zobrazit nabídku »
Projektant elektro
Hradec Králové
před 2 roky
práce v zajímavé výrobně engineeringové společnosti, finanční ohodnocení dle znalostí cca 28 - 35tis. Kč, zaměstnanecké benefity, nástup možný ihned zobrazit nabídku »
Elektronik s praxí
Náchod
před 2 roky
Je Elektronika Vašim koníčkem a máte platnou vyhlášku 50? Máte již nějaké zkušenosti s měniči Siemens PLC a Lenze? Chcete být součástí dynamického týmu?… zobrazit nabídku »
Samostatný strojní konstruktér
Hradec Králové
před 2 roky
práce v zavedené společnosti, finanční ohodnocení dohodou + osobní ohodnocení (dle praxe cca od 30tis. Kč, zaměstnanecké benefity (stravenky, příspěvek na… zobrazit nabídku »
Strojní mechanik - opravář strojů
Hradec Králové
před 2 roky
práce ve výrobní strojírenské společnosti, finanční ohodnocení dohodou dle dosavadních zkušeností a znalostí cca 26tis. Kč, nástup možný ihned! zobrazit nabídku »
Obsluha CNC dřevoobráběcího stroje
Náchod, Bílá Třemešná
před 3 roky
HPP nástup možný ihned odpovídající ohodnocení příjemný kolektiv zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 8 15 20 21 22
Mohlo by se hodit
Doporučujeme