Asistentka / asistent - Jičín

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Asistentka / asistent - Jičín. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 22.5.2020

Požadavky

• SŠ vzdělání
• znalost AJ nebo NJ slovem i písmem výhodou
• praxe v oboru, základní znalosti účetnictví a fakturace vítány
• komunikativnost, flexibilita a schopnost samostatně pracovat
• solidní, příjemné vystupování a jednání
• znalost práce s PC
• ŘP sk. B

Nabídka

• práci na dobu určitou
• možnost práce na zkrácený úvazek
• dobrý plat odpovídající výkonu
• seberealizaci při zodpovědné práci
• samostatnou zajímavou práci
• moderní pracovní prostředí
• příspěvek na stravování, pravidelné očkování proti chřipce
• bezplatné zajištění pitného režimu

Místo práce: Hradecká 1136 - Jičín

Termín nástupu: dle dohody

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš životopis s fotografií s názvem pracovní pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: egrundova@jobsystem.cz nebo tel: 493 523 523.

Platnost inzerátu končí 22. 6. 2020. Po tomto datu, prosím, neodpovídejte.

Popis pracovní náplně

Profil společnosti:
Zprostředkováváme personální inzerci pro klienta, kterým je GARLAND distributor, s.r.o., obchodní firma s 27-ti letou tradicí.

Náplň práce:
• administrativní práce
• komunikace se zákazníky

Pracoviště: Hradecká 1136 - Jičín

Kontakt

Zadavatel: JOBSYSTEM s.r.o.