Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (19 nabídek)

Práce pro všechny maminky – 6 hod/den
Hradec Králové
před týdnem
Kromě nových zkušeností a super kolektivu u nás také získáte: *jistota fixní mzdy + bonusy *smlouva na HPP - 4,6,7,8 hodin/den (provoz call centra 7:00 - 22… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce | až 60. 000,- Kč měsíčně
Jičín
před 14 dny
Hledáme komunikativní a vědomé obchodníky se zkušenostmi z oblasti prodeje nebankovních úvěrů nebo pojištění. Naši obchodní zástupci:    •… zobrazit nabídku »
Fakturant/ka
Hradec Králové
před 14 dny
5 týdnů dovolené Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše… zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor
Hradec Králové
minulý měsíc
Hledáš práci snů? Tabulky jsou tvojí milenkou/milencem a analytické myšlení je tvoje hlavní přednost? Tak pro tebe máme super job! Do Pardubic hledáme novou… zobrazit nabídku »
Účetní s angličtinou, Hradec Králové
Hradec Králové
minulý měsíc
Benefity: Co společnost na oplátku nabízí? * 5 týdnu dovolené * Příspěvek na stravování * Příspěvek na volnočasové aktivity * Odborná školení * Slevu na… zobrazit nabídku »
Controller/ka l Trutnovsko
Trutnov
minulý měsíc
Benefity: - 5 týdnů dovolené - stravenky - příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění - roční bonusy Zašlete nám svůj životopis v českém jazyce a… zobrazit nabídku »
Disponent nákupu
Libáň
minulý měsíc
- individuální finanční ohodnocení odvíjející se od vašich zkušeností - 13. a 14. plat - 5 týdnů dovolené, pružná pracovní doba - závodní stravování, masáže,… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní bez znalosti cizího jazyka
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
Máte praxi na pozici mzdové účetní? Znalost zákoníku práce Vám nedělá žádné obtíže? Znáte účetní programy jako své boty? Toužíte po masážích nebo dobré partě… zobrazit nabídku »
Mzdová účetní
Libáň
minulý měsíc
- zajímavé finanční ohodnocení - kvalitní zaškolení - 5 týdnů dovolené, 13. a 14. plat + další zaměstnanecké benefity - různorodou a zajímavou práci ve… zobrazit nabídku »
Financial controller
Vrchlabí
minulý měsíc
Our client, international american company located in Trutnovsko, is actually looking for Financial controller Your responsibilities: • Coordinate the… zobrazit nabídku »
Finanční ředitel – automotive
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte bohaté zkušenosti s vedením účetního a controllingového oddělení v oblasti Automotive? Denně využíváte anglický jazyk a bez problémů zvládáte i… zobrazit nabídku »
Specialista podpory bankovních klientů | Náchod
Náchod
před 2 měsíci
Benefity: Určitě Vás zajímá, co nabízíme my: * 5 týdnů dovolené * 5 dní zdravotního volna * stravenky * příplatek za odpolední směnu * flexipasy * Společenské… zobrazit nabídku »
Specialista podpory bankovních klientů
Hradec Králové
před 2 měsíci
Benefity: Určitě Vás zajímá, co nabízíme my: * měsíční bonusy * roční odměny * prémie * 5 týdnů dovolené * 5 dní zdravotního volna * stravenky v hodnotě 100… zobrazit nabídku »
HR l mzdy l personalistika l příležitost ve farmacii
Hradec Králové
před 2 měsíci
Benefity: - 5 týdnů dovolené - 4 sick day - pravidelná školení - firemní akce - možnost návštěvy odborných seminářů - odměny za objednávky - … zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor s AJ
okres Trutnov
před 6 měsíci
Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti a rádi byste je uplatnili tam, kde jsou potřeba? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a toužíte… zobrazit nabídku »
Financial controller
okres Trutnov
před 6 měsíci
Rádi komunikujete anglicky a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… je to to pravé co vás zajímá a… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro Jičín a okolí
Jičín
před rokem
Co Vám nabízíme? * Zajistíme Vám registraci u ČNB a uhradíme za vás poplatek 2.000,-Kč * Žádné vstupní poplatky * 20-ti % podíl na zisku * Podporu silné české… zobrazit nabídku »
Účetní - Hradec Králové
Hradec Králové
před 1 roky
Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis… zobrazit nabídku »
Účetní pro obchodní kancelář
okres Hradec Králové
před 1 roky
Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti financí a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme