Práce v oboru Bankovnictví a finanční služby v Hradci Králové (7 nabídek)

Přijďte nastartovat kariéru k nám Hledáme nové parťáky
Hradec Králové
před 14 dny
S prací v naší společnosti získáte řadu jistot, výhod a možnost kariérního růstu.   Nástupní mzda min. 20 000 Kč   V případě odpolední směny navíc 25… zobrazit nabídku »
Finanční kontrolor s AJ
okres Trutnov
minulý měsíc
Máte zkušenosti s controllingem ve výrobní společnosti a rádi byste je uplatnili tam, kde jsou potřeba? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni a toužíte… zobrazit nabídku »
Financial controller
okres Trutnov
minulý měsíc
Rádi komunikujete anglicky a máte zkušenosti z výrobní společnosti? Čísla, analýzy, reporting, tvorba finančních plánů… je to to pravé co vás zajímá a… zobrazit nabídku »
Pomáhejte klientům po telefonu – super start kariéry po škole
Hradec Králové, Pardubice, Náchod
minulý měsíc
Kromě zmíněného kariérního růstu a fajn kolektivu získáte například:  - mzdu až 25 000 Kč (po zkušební době)  - stravenky v hodnotě 100 Kč za každou směnu  -… zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce pro Jičín a okolí
Jičín
před 4 měsíci
Co Vám nabízíme? * Zajistíme Vám registraci u ČNB a uhradíme za vás poplatek 2.000,-Kč * Žádné vstupní poplatky * 20-ti % podíl na zisku * Podporu silné české… zobrazit nabídku »
Účetní - Hradec Králové
Hradec Králové
před rokem
Nemusí na vás při práci nikdo dohlížet? Ovládáte účetnictví a práce je pro vás víc než obživou? Anglický jazyk zvládáte levou zadní? Pošlete nám svůj životopis… zobrazit nabídku »
Účetní pro obchodní kancelář
okres Hradec Králové
před rokem
Hledáte zajímavé zaměstnání v oblasti financí a umíte komunikovat v anglickém jazyce? Máte středoškolské, případně vysokoškolské vzdělání ekonomického zaměření… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme