CA - Specialista zákaznické kvality

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici CA - Specialista zákaznické kvality. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 22.9.2022 Značka: 395191

Požadavky

- Střední odborné vzdělání
- Znalost anglického jazyka na komunikační úrovni podmínkou
- Praxe v automotive na obdobné pozici min. 1 rok
- Výborná znalost práce na PC (MS Office), znalost SAP výhodou
- Znalost FormelQ, QSB++, vzorkování k zákazníkovi v B2B-BeOn, GQTS-SQMS, VDA2, PPAP
- Ochotu učit se nové věci, flexibilitu, spolehlivost a pečlivost
- Řidičské oprávnění sk.B

Nabídka

- 5 týdnů dovolené
- Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti
- Zajímavé finanční ohodnocení
- Zaměstnanecké benefity (13., 14. plat, vzdělávání, závodní stravování, masáže, slevy atd.)
- Příjemné pracovní prostředí
- Jednosměnné - pružná pracovní doba

Popis pracovní náplně

NA JIČÍNSKO HLEDÁME SPECIALISTU ZÁKAZNICKÉ KVALITY!

Máte zkušenosti z oblasti kvality v automotive společnosti a komunikace v anglickém jazyce Vám nedělá problém?

V tom případě čtěte dál!

Náplň práce:
- Péče o zákazníka (zákaznický servis a vzorkování k zákazníkovi)
- Komunikace se zákazníky (Škoda Auto, SAS Automotive, GM, Magna…..)
- Spravuje reklamační systém ISQ a vyhodnocuje plnění otevřených reklamací od zákazníků
- Spravuje a eviduje garanční reklamace od zákazníků a komunikuje nápravná opatření k zákazníkům
- Eviduje a schvaluje faktury od zákazníků, u kterých vyhodnocuje plnění stanovených cílů
- Připravuje podklady pro Přezkoumání vedením, týdenní reporting a denní operativní porady

Zaujala Vás pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete nám Váš životopis!

Pracoviště: Libáň

Kontakt

Zadavatel: Grafton Recruitment s.r.o.