Dělník/dělnice v elektrotechnice - 24.000 Kč/ měsíc

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Dělník/dělnice v elektrotechnice - 24.000 Kč/ měsíc. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 11.1.2021 Značka: 1538096004

Požadavky

popis pracovní pozice
Staňte se součástí silného hráče na trhu- předního světového výrobce elektrotechniky. Pojďte pracovat jako Dělník/ce v elektrotechnice do Trutnova. Jedná se o práci v třísměnném provozu. Vaší pracovní náplní bude:
* montážní a manipulační práce na výrobní lince
* obsluha strojů a zařízení
* zajištění kontroly kvality

co vám nabídneme
* moderní pracovní prostředí
* základní měsíční hrubou mzdu 24 000 Kč
* nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 50 %, příplatek za práci v noci 20 Kč/hod, příplatek za práci odpoledne 7,5 Kč/ hod)
* výkonnostní bonus 25%
* 5 týdnů dovolené
* Benefit Plus
* stravenky v hodnotě 75 Kč

co od vás očekáváme
* manuální zručnost
* pracovitost a spolehlivost
* ochotu pracovat v týmu
* ochotu pracovat v třísměnném provozu (střídání po týdnech, 6:00 – 14:00 – 22:00)

jak se přihlásit
Pokud vás tato nabídka práce zaujala, klikněte na tlačítko "přihlásit se teď".Jakmile dostanu vaši odpověď, budu informovat o dalším průběhu.Máte doplňující otázky? Neváhejte mě kontaktovat.Přeji vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivtewww.randstad.cz.

Pracoviště: Trutnov

Kontakt

Zadavatel: Randstad HR Solutions s.r.o.