Dělník ve výrobě 150Kč/hod., po ZD 180Kč/hod.

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Dělník ve výrobě 150Kč/hod., po ZD 180Kč/hod.. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 9.10.2019 Značka: 1418714155

Požadavky

Do výroby kancelářských potřeb rodinného zázemí, jejichž mateřská společnost sídlí v Americe, hledáme šikovné a motivované uchazeče, kteří se nebojí zodpovědnosti a strojní/technická oblast jim není cizí.

Náplň práce
- aktivní spolupráce a obsluha linky
- spravování materiálu
- seřizování stroje a materiálu

Co od Vás očekáváme:
- ZŠ/SŠ - ideálně technický směr
- praxe ve výrobně a obsluhu výrobní linky - výhodou
- ochotu pracovat ve 2. a 3.směnném provozu
- zodpovědnost
- flexibilitu

Co Vám nabízíme:
- nadstandardní mzdové ohodnocení 150 Kč/hod., po ZD 180 Kč/hod.
- jídelna
- příspěvek na stravování
- káva a voda přímo na pracovišti
- dovolená 25 dní a spoustu dalších výhod

Jak se přihlásit
V případě dotazů mne prosím kontaktujte na tel.: +420 778 764 688

Budu se těšit na naší další spolupráci.

Pracoviště: Lánov

Kontakt

Zadavatel: Randstad s.r.o.
Jméno pracovníka: Sabina Ponikelská
Telefon: 778 764 668