Dispečer překladiště

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Dispečer překladiště. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 3.8.2022 Značka: MP 38370

Požadavky

ochota pracovat na noční směny (cca 19 - 3:30)
SŠ vzdělání (technika, logistika, doprava)
práce na PC
dobré organizační a komunikační schopnosti
schopnost rozhodovat se rychle a efektivně
zkušenosti s prací s lidmi a jejich vedením

Nabídka

stabilní mzdu s pravidelnou valorizací a dalšími příplatky
13. plat
sezónní bonusy
5 týdnů dovolené + 2 dny fitdays
stravenky, Multisport kartu
odměny do Cafeterie
nadstandardní zdravotní péče

...a další benefity

Zaujala Vás nabídka? Pak neváhejte a zareagujte přes "odpovědět"

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Popis pracovní náplně

Hledáš stabilitu a jistotu v nejisté době? Jsi spíše sova než ranní ptáče? Baví Tě organizovat, řídit, rozdělovat a nemáš rád sedavou práci ? Máš praxi v přepravě, logistice či příbuzném oboru? Pokud jsi na vše odpověděl ano, čti dál...
... aktuálně hledám dispečera pro překladiště balíků na okraji Hradce Králové!
Čeká Tě zajímavá práce v super moderním prostředí, příplatky za noční režim a spousta benefitů!

Náplň práce:

řízení práce skladníků a řidičů
koordinace procesu nakládky/vykládky
dohled nad technologiemi pro třídění balíků
přílsušná administrativa

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: MANPOWER, s.r.o.