Elektromechanik

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Elektromechanik. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 28.10.2020 Značka: 5747

Požadavky

Pro našeho klienta v okrese Rychnov nad Kněžnou hledáme zkušené elektrikáře na pozici

Požadujeme:
• SOU nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
• platné osvědčení dle vyhlášky 50 min. §6
• min. 2 roky praxe v elektro údržbě výrobních linek, strojů a zařízení
• orientace v elektro dokumentaci
• ochota pracovat ve směnném provozu
• dobré diagnostické schopnosti a manuální zručnost
• základní znalost PLC výhodou

Pracovní náplň:
• provádění údržby výrobních zařízení
• analýza a odstraňování příčin výrobních problémů
• plánování preventivní údržby výrobních zařízení
• uvádění nového výrobního zařízení do provozu
• spolupráce se zaměstnanci strojní údržby
• provádění údržby a revizí i na nevýrobních zařízeních
• spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby
• komunikace s externími servisními společnostmi

Co vám můžeme nabídnout:
• samostatnou a zodpovědnou pracovní pozici
• stabilní prostředí mezinárodní společnosti
• finanční ohodnocení dle kvalifikace a zkušeností
• průběžná profesní vzdělávání
• dovolená 5 týdnů
• příspěvek na stravování
• příspěvek na životní pojištění
• další zajímavé firemní benefity

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.