Práce v oboru Elektrotechnické profese v Hradci Králové (69 nabídek)

HMI projektant
Hradec Králové
před 3 měsíci
pružná pracovní doba penzijní připojištění dovolená navíc dotované stravování zaměstnanecké benefity zobrazit nabídku »
Obchodní zástupce – elektro
okres Pardubice
před 4 měsíci
Jste silná osobnost, která se jen tak něčeho nezalekne? Máte ponětí, o čem je obchod v oblasti elektro a automatizace? Dokážete se zaměřit na cíl? Výborně!… zobrazit nabídku »
Account manager
okres Pardubice.
před 4 měsíci
Hledáte nové zaměstnání? Máte zkušenosti s obchodem a vyznáte se v oblasti elektro? Jste cílevědomí a nebojíte se výzev? Máte dobré komunikační i organizační… zobrazit nabídku »
Servisní technik s NJ
Náchod
před 4 měsíci
- perspektivní zaměstnání - dobré finanční ohodnocení v závislosti na odbornosti a zkušenostech - odměny - zaměstnanecké benefity - pružná pracovní doba -… zobrazit nabídku »
Automobilový fanda - vývoj elektroniky
Praha nebo Mladá Boleslav
před rokem
Baví Tě auta a máš vystudovanou VŠ v oboru elektro, IT nebo automotive? Chceš využít svůj potenciál a spojit zábavu s prací? Rád bys za sebou viděl svoji… zobrazit nabídku »
Elektrikář
Jičín
před rokem
- možnost osobního rozvoje - dotované stravování - prémie, věrnostní odměny, odměny na dovolenou -zázemí mezinárodní společnosti -pracovní poměr na dobu… zobrazit nabídku »
Technik zabezp. systémů, 45.000/měs+100 Kč strav., 5týdnů dovol.
Hradec Králové
před rokem
Nabízíme: - pro šikovné zaměstnance opravdu zajímavé finanční ohodnocení - po krátkém zapracování smlouva na dobu neurčitou - kratší úvazek – 37,5 hod./týden -… zobrazit nabídku »
Technik údržby strojů
Královéhradecký kraj
před rokem
-Zajímavou mnohotvárnou činnost na oddělení údržby -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Elektronik s praxí
Náchod
před 2 roky
Je Elektronika Vašim koníčkem a máte platnou vyhlášku 50? Máte již nějaké zkušenosti s měniči Siemens PLC a Lenze? Chcete být součástí dynamického týmu?… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3 4
Mohlo by se hodit
Doporučujeme