ERP or EDI Specialist (Manufacturing)

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici ERP or EDI Specialist (Manufacturing). Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 2.6.2020 Značka: 62881354000

Požadavky

Do našeho týmu hledáme specialisty pro rozvoj a správu ERP, nebo EDI systémů. Našimi klienty jsou velké výrobní společnosti s nadnárodním působením, kterým poskytujeme servis v rámci celého výrobního cyklu. Pokud Vás láká rodinné prostředí a časová flexibilita, rádi se s Vámi potkáme.

Pracovní náplň:

Správa a podpora modulů systémů SAP (R3 MM, PP, SD)
Správa EDI Managera, překlady a implementace standardů VDA49 či EDIFACT
Zlepšování efektivity procesů ve WMS systémech
Komunikace s uživateli z oblasti výroby
Definice kmenových dat

Očekáváme:

znalost principů ERP systémů, nebo EDI systémů vč. implementace
Přehled v principech podnikových procesů
vzdělání v oboru IT nebo ekonomiky

Co získáte:

Profesionální technické zázemí (nejsme korporát)
Práce pro velké hráče v oblasti výroby
13. + 14. plat
5 týdnů dovolené
Po zapracování možnost částečně home office

Kontakt

Zadavatel: mBlue Czech, s.r.o.