Finanční controller

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Finanční controller. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 5.12.2020 Značka: A3625

Požadavky

Nová pracovní příležitost na pozici Finanční controller!
Požadavky:
- VŠ - ekonomického směru
- min. částečná praxe na obdobné pozici (finanční analytik, controlling, reporting),
- odborné zkušenosti ze zahraniční firmy výhodou,
- smysl pro financ - chutˇse rpzvíjet v této oblasti,
- aktivní řidič – služební cesty, - znalost SAP, BW výhodou

Nabídka

Nabízíme:
- Stabilní práce v úspěšné nadnárodní společnosti,
- možnost kariérního růstu,
- vzdělávání v oboru financí ve všech směrech a rozšíření praxe,
- možnost spolupráce na novýém získávání/nabytí aktiva v rámci naší společnosti,
- možnost dalšího vzdělávání – ACCA, jazykové kurzy, práci v mladším kolektivu
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- zaměstnanecké bonusy,
- služební notebook a telefon,
- 5 týdnů dovolené,
- Sodexo Cafeterie,
- příspěvek na stravování.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- tvorba divizních klíčových ukazatelů výkonnosti - report
- příprava forecastu a budgetu
- spolupráce při konsolidaci divizních dat
- spolupráce s auditem a s kontrolory v rámci divize
- další analýzy

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.