Finanční kontrolor - vhodné i pro absolventy!

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Finanční kontrolor - vhodné i pro absolventy!. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 21.4.2021

Požadavky

Pro úspěšnou výrobní společnost hledáme novou posilu do oddělení financí.

FINANČNÍ KONTROLOR - vhodné i pro absolventy!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• praxe na obdobné pozici
• příležitost i pro šikovného absolventa
• středně pokročilá znalost anglického jazyka
• zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
• pokročilá znalost MS Office zejména MS Excel
• zodpovědnost, pečlivost, cílevědomost

Jaká bude Vaše náplň práce?
• analýzy a vyhodnocování plánů a výsledků
• analýzy nákladů, výnosů a odchylek
• sestavování pravidelných reportů
• tvorba kalkulací
• podpora obchodnímu oddělení, sledování obratu
• spolupráce napříč odděleními

Nabízíme:
• stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• klouzavá pracovní doba
• odpovídající finanční ohodnocení
• příjemný pracovní kolektiv
• interní systém vzdělávání
• zajímavé firemní benefity
• možnost rozšíření kvalifikace
• nástup možný ihned

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.