Práce v oboru Gastronomie a pohostinství v Hradci Králové (11 nabídek)

Pomocná síla do kuchyně/Pomocná kuchařka
Hradec Králové
včera
Hledáme zkušenou a zodpovědnou osobu, která se v kuchyni dobře vyzná a bude pro kuchaře jeho pravou rukou. Nabízíme možnost pracovního růstu, vstřícnost při… zobrazit nabídku »
Pomocná síla/Pokojská 4 víkendy v měsíci
Hradec Králové
včera
Restaurace Zděná Bouda do svého kolektivu přijmeme pracovitého kolegyni, která je schopna pracovat samostatně a odvedená práce je vždy kvalitní. Jedná se zatím… zobrazit nabídku »
Pomocná kuchařka/kuchař
Benecko
před 5 dny
- dlouhodobý pracovní poměr - práce ve směnách /ubytování a strava v době směn je zdarma/ - práce ve stabilizovaném kolektivu - zázemí prosperujícího… zobrazit nabídku »
Ředitel/ka 4* hotelu
Trutnovsko
minulý měsíc
- perspektivní zaměstnání - zajímavé platové podmínky - podíl na zisku - ubytování ve vlastním apartmánu - nástup dle dohody zobrazit nabídku »
Recepční penzionu-příjemné pracovní prostředí
Dvůr Králové nad Labem
minulý měsíc
-veškeré další informace o volném pracovním místě a informace o platovém ohodnocení při osobním setkání zobrazit nabídku »
Kuchař/ka-zajímavé platové ohodnocení
Dvůr Králové nad Labem
minulý měsíc
-Práci v dobře fungujícím a zavedeném podniku -Příjemné prostředí a dobrý kolektiv -Moderně vybavenou kuchyni -Nadstandardní platové ohodnocení -Bydlení … zobrazit nabídku »
Kuchař/ka
Hradec Králové
minulý měsíc
Co nabízíme? - lukrativní místo s dobrou dopravní dostupností - příležitost ukázat, co ve vás je a pomoci vám růst - nadstandardní platové ohodnocení - práce… zobrazit nabídku »
Servírka/číšník - Krkonoše - Benecko
Benecko
minulý měsíc
- práce ve stabilizovaném a příjemném pracovním kolektivu v prosperujícím zavedeném hotelu - velmi dobré finanční ohodnocení - ubytování a stravování v době… zobrazit nabídku »
Vrchní číšník/servírka pro restauraci Zděná Bouda Hradec Králové
Hradec Králové
před 2 měsíci
Hledáte novou výzvu v reprezentativním prostředí? Máte chuť, nápady a zkušenosti, které přispějí k perfektnímu chodu restaurace a penzionu? Zvládáte práci s… zobrazit nabídku »
Číšník/Servírka se zkušenostmi pro restauraci Zděná Bouda
Hradec Králové
před 4 měsíci
Tento rok se penzion a restaurace ZDĚNÁ BOUDA v Malšovicích rozšíříl o nové reprezentativní prostory Zimní zahrady, a proto hledáme nové kolegy a kolegyně,… zobrazit nabídku »
Samostatný kuchař/kuchařka v restauraci Zděná Bouda
Hradec Králové
před 4 měsíci
Hledáte novou výzvu a stabilní zázemí, kde Vaši práci ocení a dostanete volný prostor pro svou seberealizaci? Výborné pracovní podmínky, jistota zaměstnání,… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme