Hlavní účetní a AJ

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Hlavní účetní a AJ. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 5.12.2020 Značka: A3623

Požadavky

Hledáme zkušenou hlavní účetní pro práci v renomované výrobní společnosti.
Požadavky:
 - SŠ, VŠ vzdělání ekonomického zaměření,
 - nutná znalost podvojného účetnictví,
 - nutná praxe v účetnictví na obdobné pozici podmínkou,
- zkušenost s účetnictvím ve výrobní společnosti výhodou,
 - dobrá znalost práce na PC - znalost účetního software,
 - pečlivost, spolehlivost, plnění termínů,
 - nutná znalost účetního software pro výrobní firmy.

Nabídka

Nabízíme:
- Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu,
- možnost podílet se na projektech v rámci mezinárodního rozsahu,
- zkušenosti ze zahraničních výrobních podniků,
- možnost dalšího vzdělávání,
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- roční bonus v případě splnění cílů výrobní divize,
- flexibilní začátek/konec pracovní doby,
- 5 týdnů ŘD,
- firemní benefity (příspěvek na sportovní aktivity – squash, fitness, plavecký bazén, solná jeskyně, masáže),
- Sodexo kafetérie.

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- zpracovávání podvojného účetnictví,
- spolupráce se zahraničními pobočkami, účtování IFRS,
- příprava podkladů pro audit a s tím spojená komunikace, komunikace s místními úřady v případě auditu,
- zpracování daňové agendy, kooperace s externími daňovými poradci,
- úzká spolupráce s ostatními odděleními napříč společností, spolupráce s nadřízeným na reportingu.

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.