Investiční manažer - výstavba hal

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Investiční manažer - výstavba hal. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 4.5.2021 Značka: 1554525858

Požadavky

Pro našeho klienta, jedničku v oblasti dodávek halových systémů pro drůbež a prasata s vlastní výrobní kapacitou pro výrobu hal a dalších ocelových konstrukcí, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Investiční technik / Manažer investic pro řízení výstavby hal a technologií pro drůbež a prasata.

Náplň práce:

* Řízení svěřených projektů
* Organizace výstavby hal na drůbež nebo prasata
* Komunikace s výrobou, projektanty, účtárnou, atd.
* Reporting výkonnému řediteli
* Předkládání cenových nabídek a prodej nových projektů

Požadujeme:

* SŠ nebo VŠ technického směru
* Praxe min. 5 let na podobné pozici (investiční technik)
* ŘP skupiny B
* Anglický jazyk – min. schopnost číst a reagovat na písemnou korespondenci dodavatelů (Holandsko, Dánsko)
* Znalost řízení investiční výstavby
* Praxe v zemědělství výhodou

Nabízíme:

* Bonusy z obratu řízených projektů
* Služební auto
* Notebook
* Motivující finanční ohodnocení, HPP (fix + bonusy)
* České Meziříčí (Královohradecký kraj) nebo homeoffice

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.

Nabídka

Firemní benefity:
- Bonusy/prémie
- Auto i pro soukromé účely
- Mobilní telefon
- Notebook
- Možnost občasné práce z domova

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.