Junior pracovníci technického servisu - program pro absolventy

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Junior pracovníci technického servisu - program pro absolventy. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 22.9.2022

Požadavky

Jaké dovednosti a schopnosti potřebujete?

VŠ/SŠ vzdělání stavebního (případně technického) zaměření- ideálně obor pozemní stavby
MS Office, AutoCad (základní znalost)
čtení a tvorba výkresové dokumentace
komunikativnost, týmová spolupráce, flexibilita, sebemotivace
anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabídka

Co vám nabízíme?

práci v příjemném kolektivu v úspěšné nadnárodní společnosti
odborná školení a možnost dalšího vzdělávání, možnost osobního rozvoje
Příspěvek na penzijní připojištění
5 týdnů řádné dovolené
Firemní kantýna a stravování – máme v areálu vlastní dobře zásobenou kantýnu, kam se dováží i teplé obědy. Výběr je ze 4 jídel a ceny naše firma dotuje.
Cafeteria – v systému CAFETERIA si můžete vybrat benefit šitý vám na míru. Funguje to tak, že vám na kartu dáme pravidelně určitý obnos, který utratíte podle svého uvážení.

Popis pracovní náplně

Jaká bude náplň vaší práce?

technický návrh a řešení dílčích částí stavebních projektů
spolupráce s obchodním týmem
reporting

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: FreeCon s.r.o.