Konstruktér bez AJ

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Konstruktér bez AJ. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 2.10.2024

Požadavky

Výrobní společnost v Hradci Králové potřebuje posílit oddělení konstrukce o nového člena. Hledáme kandidáta s praxí, ale šanci mají i šikovní absolventi, kteří jsou otevření k získání nových zkušeností.

KONSTRUKTÉR bez AJ

️Váš profil:
SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
předchozí praxe na obdobné pozici
orientace v technické a výkresové dokumentaci
znalost práce v CAD programem (Inventor)
anglický jazyk je pouze výhodou
tvůrčí myšlení, proaktivní přístup, samostatnost

️Náplň práce:
zpracování technické dokumentace
konstruování návrhů a výkresů nových produktů
navrhování nových a zlepšení stávajících výrobků
sledování vývojových trendů v oboru

️Nabízíme:
zajímavou práci ve stabilní společnosti
možnost odborného růstu a osobního rozvoje
odpovídající mzdové ohodnocení
firemní benefity
závodní stravování
5 týdnů dovolené
odměny/prémie
nástup je možný ihned

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: Adecco Hradec Králové pobočka