Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti v Hradci Králové (21 nabídek)

Line/Process Engineer
Hradec Králové
včera
Nabídka: - Odpovědnou práci v úspěšné nadnárodní společnosti s možností odborného růstu, - možnost podílet se na projektech s mezinárodním přesahem, -… zobrazit nabídku »
Kvality specialista
Královéhradecký kraj
před 2 dny
- 5 týdnů dovolené - 13., 14. plat - zaměstnanecké benefitky - stravenky, masáže, slevy, ... - možnost dalšího vzdělávání - pružná pracovní doba zobrazit nabídku »
Specialista výrobní kvality
Královéhradecký kraj
před 2 dny
Máte zkušenosti na pozici inženýra kvality z prostředí výrobní společnosti? Chcete zažít novou výzvu jako člen týmu zcela nového, velkého a jedinečného… zobrazit nabídku »
Quality Engineer
Nový Bydžov
před týdnem
Pro našeho klienta, dynamickou zahraniční výrobní společnost se sídlem na Novobydžovsku, hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: Quality Engineer Koho… zobrazit nabídku »
Produktový/á specialista/ka kvality
Královéhradecký kraj
před 14 dny
-dovolená nad rámec Zákoníku práce -dotované stravování -vánoční odměny -vitamínové balíčky -věrnostní odměny -firemní akce a benefity -zemí prosperující… zobrazit nabídku »
Operátor/ka kvality
Jičín
tento měsíc
- Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - Finanční ohodnocení 130,- Kč/hod - Stravenky - Odměna za kvalitu - Zaškolení a odbornou pomoc - Možnost… zobrazit nabídku »
Specialista 3D měření
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl hledáme zkušeného pracovníka na pozici SPECIALISTA 3D MĚŘENÍ KVALIFIKAČNÍ POŽADAVKY - min… zobrazit nabídku »
Kontrolor kvality na ranní směnu - 25 000Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
- práci na ranní směnu - zázemí zahraniční společnosti, příjemné pracovní prostředí - atraktivní a motivující mzdové ohodnocení - po zaučení možnost vyššího… zobrazit nabídku »
Inženýr SQA
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Stabilní výrobní společnost se zaměřením na automobilový průmysl přijme nového pracovníka na pozici: INŽENÝR SQA Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání technického… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení kvality
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro zavedenou firmu s rodinnou atmosférou hledáme zkušeného kandidáta na pozici VEDOUCÍ ODDĚLENÍ KVALITY Požadavky: - SŠ/VŠ technického směru - praxe 3… zobrazit nabídku »
Inženýr kvality – ppap
okres Rychnov nad Kněžnou
minulý měsíc
Pro výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici: INŽENÝR KVALITY – PPAP Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání - praxe na obdobné pozici min. 2… zobrazit nabídku »
Specialista kvality
okres Hradec Králové
minulý měsíc
Pro zahraniční výrobní společnost se sídlem nedaleko Hradce Králové hledáme vhodného kandidáta/tku na pozici: SPECIALISTA KVALITY Váš profil: • SŠ/VŠ… zobrazit nabídku »
Hledá se TOP manažer kvality - automotive
Královéhradecký kraj
před 2 měsíci
Máte dlouholetou praxi s řízením kvality v oblasti automotive? Chcete se věnovat řízení lidí, odhalov… zobrazit nabídku »
Specialista zákaznické kvality
Jičín
před 2 měsíci
• práci ve stabilní nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí • Přátelský kolektiv • Zajímavé finanční ohodnocení • Kvalitní zaškolení • 5 týdnů dovolené,… zobrazit nabídku »
Specialista kvality
Hradec Králové
před 3 měsíci
• finanční ohodnocení cca 35 - 40tis. Kč dle profesní seniority • práce ve výrobně-obchodní společnosti • řada firemních benefitů zobrazit nabídku »
Specialista BOZP a PO
Hradec Králové okres (Novobydžovsko)
před 3 měsíci
• finanční ohodnocení cca 55 - 60tis. Kč dle dosavadní praxe a zkušeností • perspektiva finančního růstu • perspektivní práce v nadnárodní společnosti • 5… zobrazit nabídku »
Specialista kvality
Jičín
před 3 měsíci
• Zaměstnání na plný pracovní poměr ve stabilní a prosperující společnosti působící v automobilovém průmyslu • Zajímavé finanční ohodnocení + zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
Hradec Králové
před 6 měsíci
-Zajímavou mnohotvárnou činnost na oddělení údržby -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Kontrolór/ka kvality: 130 Kč/hod. ubytovanie v rodinných domoch
Kvasiny
před 6 měsíci
- mzda 130 Kč/hod. - diety ku mzde naviac 83 kč/smena - ubytovanie zdarma - možnosť týždenných záloh (po odpracovaní min. 50 hod.) - možnosť dlhodobej… zobrazit nabídku »
Specialista kontroly kvality
Hradec Králové
před 1 roky
Jste samostatný člověk se smyslem pro pořádek? Vyznáte se v měření délkových rozměrů a geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2
Mohlo by se hodit
Doporučujeme