Práce v oboru Kvalita a kontrola jakosti v Hradci Králové (12 nabídek)

Produktový/á specialista/ka kvality
Královéhradecký kraj
minulý měsíc
-dovolená nad rámec Zákoníku práce -dotované stravování -vánoční odměny -vitamínové balíčky -věrnostní odměny -firemní akce a benefity -zemí prosperující… zobrazit nabídku »
Kontrolorka kvality výrobků
Hradec Králové
minulý měsíc
osobní ohodnocení, příspěvek na bydlení, dopravu, stravu. Docházkový bonus. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky. zobrazit nabídku »
Inženýr kvality
Hradec Králové
minulý měsíc
-Zajímavou mnohotvárnou činnost na oddělení údržby -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké podmínky -Příjemnou firemní kulturu… zobrazit nabídku »
Kontrolór/ka kvality: 130 Kč/hod. ubytovanie v rodinných domoch
Kvasiny
minulý měsíc
- mzda 130 Kč/hod. - diety ku mzde naviac 83 kč/smena - ubytovanie zdarma - možnosť týždenných záloh (po odpracovaní min. 50 hod.) - možnosť dlhodobej… zobrazit nabídku »
Kontrola kvality pro všechny - ubytování zdarma + diety
Kvasiny
minulý měsíc
- Zajímavá mzda 130 Kč/hod. + příplatky - Diety - hotovost ke mzdě 83,- /směna - proplacená doprava ( auto, autobus, vlak ) - UBYTOVÁNÍ – ZDARMA - týdenní… zobrazit nabídku »
Asistent manažera kvality
Trutnov
před 2 měsíci
Náš významný klient, mezinárodní (americká) společnost se sídlem na Trutnovsku, hledá do svého týmu: Asistent manažera kvality Končíte školu? Domluvíte se bez… zobrazit nabídku »
Manažer kvality s AJ/NJ
okres Hradec Králové
před 3 měsíci
Máte dokončené středoškolské či vysokoškolské vzdělání, technického zaměření? Domluvíte se anglicky nebo německy a troufnete si i na jednání s mateřským… zobrazit nabídku »
Vedoucí oddělení kvality
okres Hradec Králové
před 3 měsíci
Máte relevantní praxi v oblasti managementu kvality a znáte lean management? Normy ISO 9001 a 14001 vám nejsou cizí? Pokud se navíc domluvíte anglicky nebo… zobrazit nabídku »
Manažer kvality
Královéhradecko
před rokem
Nabízíme: - prostor pro seberealizaci, samostatnou práci a zlepšování procesů - dlouhodobá perspektiva v oboru strojírenské výroby a výroby pro automotive, … zobrazit nabídku »
Operátor/ka kvality
Jičín
před rokem
- Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti - Finanční ohodnocení 130,- Kč/hod - Stravenky - Odměna za kvalitu - Zaškolení a odbornou pomoc - Možnost… zobrazit nabídku »
Specialista kontroly kvality
Hradec Králové
před rokem
Jste samostatný člověk se smyslem pro pořádek? Vyznáte se v měření délkových rozměrů a geometrických tolerancí? Máte strojírenské vzdělání a praxi v oblasti… zobrazit nabídku »
Výrobní a výstupní kontrolor ve strojírenství
okres Hradec Králové
před rokem
Chcete pracovat v mezinárodní společnosti? Máte zkušenost s kontrolou kvality a orientujete se ve výrobních materiálech? Pojďte tedy s námi vykročit k lepším… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme