Práce v oboru Management v Hradci Králové (17 nabídek)

R&D Project Manager
Hradec Králové
před 3 dny
And what can you expect from us? chance to accelerate customer performance with environmentally positive solutions, as well as growing and improving yourself… zobrazit nabídku »
Vedoucí konstrukce
Hradec Králové
před týdnem
Smysluplnou práci v oboru výroby lékařských prostředků v dynamickém týmu. Zázemí silné stabilní nadnárodní společnosti s každoročním růstem produkce. Prostor… zobrazit nabídku »
HR ředitel/ka - personální ředitel/ka
Hradec Králové
před týdnem
Nabízíme: - možnost působit u významného zaměstnavatele a sestavovat HR strategii, - aktivní budování HR společnosti a její rozvoj,  - tvorba metodiky náboru… zobrazit nabídku »
Hlavní konzultant/ka - moduly ERP logistika
Královéhradecko
před 1 měsíci
- uplatnění manažerských schopností - řízení týmu dalších 4 - 5 konzultantů, - člen manažerského týmu v oblasti implementace IS/ERP, - možnost odborného růstu… zobrazit nabídku »
Hlavní konzultant/ka - moduly ERP Finance/účetnictví
Královéhradecko
před 1 měsíci
- uplatnění manažerských schopností - řízení týmu dalších 4 - 5 konzultantů, - člen manažerského týmu v oblasti implementace IS/ERP, - možnost odborného… zobrazit nabídku »
Asistent/ka Prodeje 25.000 - 35.000 Kč
Hradec Králové
minulý měsíc
A co u nás můžeš získat? Pokud se vzájemně domluvíme na spolupráci, tak se můžeš těšit na rodinné prostředí a skvělé kolegyně, s kterými zažiješ hodně zábavy.… zobrazit nabídku »
Stavbyvedoucí - dopravní stavby
Hradec Králové
minulý měsíc
V Hradci Králové bude do dvou let mnoho nových krásných křižovatek - ale bez stavbyvedoucího to nepůjde. Podobné stavby máme i v Praze a středočeském kraji. … zobrazit nabídku »
Projektový manažer (energetika)
okres Frýdek-Místek
minulý měsíc
* Odpovídající mzdové ohodnocení a služební auto *5 týdnů dovolené * 13. plat * Příspěvek na penzijní/životní připojištění * Flexibilní pracovní doba *… zobrazit nabídku »
Komunikativní mistr výroby s lidským přístupem
Hradec Králové
minulý měsíc
5 týdnů dovolené. Každoroční navýšení mzdy. Nadstandardní příplatky za přesčas. Dotované závodní stravování s výběrem z několika druhů jídel. Další benefity… zobrazit nabídku »
Manažer předvýroby
Hradec Králové okres (Novobydžovsko)
před 5 měsíci
• finanční ohodnocení od 65tis. Kč dle praxe a schopností • práce v zahraniční výrobní společnosti • perspektiva služebního postupu • řada firemních benefitů … zobrazit nabídku »
Specialista výrobního systémů
Nový Bydžov
před 5 měsíci
o Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou o Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny o … zobrazit nabídku »
Manažer projektů pro rozvoj závodu
Nový Bydžov
před 5 měsíci
-Zajímavou mnohotvárnou činnost v dynamické společnosti s dlouhodobou perspektivou -Stabilní zázemí finančně silné průmyslové skupiny -Dobré zaměstnanecké… zobrazit nabídku »
Manažer/ka zahraničního obchodu - speciální výrobky
Pardubicko
před 6 měsíci
Nabízíme: - Týmová práce, - zázemí stabilní české společnosti, - perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zajímavém oboru s možností profesního růstu, -… zobrazit nabídku »
Vedoucí technického úseku
Pardubicko
před 6 měsíci
Nabízíme: - Týmová práce, - zázemí stabilní společnosti, - perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zajímavém oboru s možností profesního růstu, - příležitost… zobrazit nabídku »
Projektový/á manažer/ka TZB (vzduchotechnika)
Hradec Králové
před rokem
Popis nabídky: - Nadstandardní finanční ohodnocení - Zajímavou práci v mladé rozvíjející se společnosti - Odborné zaškolení a další vzdělávání - Služební… zobrazit nabídku »
Projektový manažer (řízení projektů automatizace nebo MaR)
Pardubicko
před rokem
Hledáme projektového manažera, který dokáže vést a řídit projekty a projektové týmy.Hledáme schopnost stanovit časový a finanční plán projektu a řídit případné… zobrazit nabídku »
Projekt manager - webová řešení
Hradec Králové
před rokem
- práce na HPP Výhody:  - inspirující a tvůrčí práce na atraktivních projektech v mladém kolektivu a v příjemném pracovním prostředí - zajímavé finanční… zobrazit nabídku »
Mohlo by se hodit
Doporučujeme