Manažer/ka zahraničního obchodu - speciální výrobky

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Manažer/ka zahraničního obchodu - speciální výrobky. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 13.4.2021 Značka: B2327

Požadavky

Nová pracovní nabídka na pozici Manažer/ka zahraničního obchodu - speciální výrobky a technická řešení.

Požadujeme:
 - praxe v zahraničním obchodu min. 2 roky,
- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti,
- výborná úroveň obchodních dovedností,
- systematičnost, cílevědomost, aktivní přístup, spolehlivost, samostatnost,
- příjemné a reprezentativní vystupování,
- schopnost a ochota cestovat,
- znalost AJ slovem i písmem (úroveň plynulé konverzace).

Nabídka

Nabízíme:
- Týmová práce,
- zázemí stabilní české společnosti,
- perspektivní a dlouhodobé zaměstnání v zajímavém oboru s možností profesního růstu,
- příležitost pro seberealizaci a osobní rozvoj,
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje,
- jazykové vzdělávání,
- služební mobilní telefon,
- příspěvek na stravování,
- 5 týdnů dovolené.

Popis pracovní náplně

Náplň práce - popis pracovních činností:
- Realizace a rozvoj koncepce zahraničního obchodu ve specializované divizi,
- aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí na zahraničních i tuzemských trzích,
- prezentace výrobních možností při osobních jednáních a na odborných výstavách,
- systematická práce se stávajícími i novými zákazníky.

Pracoviště: Pardubicko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.