Manažer nákupu pro výrobu a montáž spec. zařízení

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Manažer nákupu pro výrobu a montáž spec. zařízení. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 11.9.2019 Značka: A3595

Požadavky

Baví Vás procesy nákupu, jednání s dodavateli?
Baví Vás optimaizovat systém a koncepčně pracovat?
Umíte analyzovat požadavky a očekávání výroby a montáže?
Hledáme zkušeného odborníka zHradce Králové nebo oklolí!
Požadujeme:
- vzdělání: SŠ/VŠ vítáno technické zaměření,
- praxi v řízení a organizaci nákupu pro výrobu a montáž - alespoň dva roky,,
- cit pro jednání s dodavateli - strategickými,,
- jazyk aktivně: znalost AJ pro komunikaci s dodavateli materiálu a dílů,,
- dále požadujeme:,
- zkušenosti v nákupu materiálu a dílů pro výrobu a montáž zařízení,
- řízení malého týmu,analytické schopnost a dovednosti,
- zkušenosti v optimalizaci nákupu,
- analytické schopnost a dovednosti,
- organizační schopnosti, samostatnost,
- kombinační myšlení a koncepční myšlení,
- zodpovědný a aktivní přístup,
- dobré komunikační dovednosti,
- přímá komunikace s ostatními odděleními společnosti,
- týmová spolupráce,
- ŘP skupina: B,
- práce na PC: MS Office, internet, mail,
- znalost odborného SW: skladový SW ( vítána znalost Helios ORANGE).

Nabídka

Nabídka:
- dobrá firemní kultura,
- příjemné pracovní prostředí,
Výhody:
- dlouhodobá perspektiva uplatnění,
- práce v dynamicky rostoucí firmě rodinného typu,
- velmi zajímavý obor výroby,
- možnost podílet se na koncepci systému řízení firmy,
- rozpětí mzdy: 40.000 - 50.000 Kč,
- mzdové podmínky: základ 35.000 + odměny od jednatele,
- nástup: dle dohody ihned

Popis pracovní náplně

Náplň práce:
- řízení a optimalitace nákupu materiálu a dílů od dodavatelů,
- optimalizace skladových zásob v návaznosti na plánování výroby (nejedná se o automotive ani zakázkovou výrobuvýrobu),
- jednání s klíčovými (strategickými) dodavateli dílů a materiálu pro výrobu spec. zařízení,
- řízení dvou podřízených,
- práce prevážně z kanceláře,
- spolupráce s výrobou a prodejem,
- mít neustálý přehled o spotřebě a potřebě materiálu.

Pracoviště: Královéhradecko

Kontakt

Zadavatel: PROFI-MEN, s.r.o.
Jméno pracovníka: Vladimír Pozdníček
Telefon: 495 512 582
Mobil: 495 512 582, 602 114