Mechanik údržby

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Mechanik údržby. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 16.8.2022 Značka: 6754

Požadavky

Rádi něco opravujete a zlepšujete ve výrobě?
Nebojíte se přijít s novým nápadem?
Nevadí Vám práce ve 2 směnném provozu?

Tak právě Vám nabízíme zajímavou pracovní příležitost ve výrobní společnosti, která navyšuje své výrobní aktivity.
MECHANIK ÚDRŽBY

Požadujeme:
• SOU/SŠ vzdělání technického zaměření
• praxe na obdobné pozici min. 2 roky
• znalost pneumatiky, hydrauliky a mechaniky
• ochota pracovat ve 2 směnném provozu
• manuální zručnost, spolehlivost, pečlivost
• ochota učit se novým věcem

Náplň práce:
• provádění údržby výrobních zařízení
• analýza a odstraňování příčin výrobních problémů
• plánování preventivní údržby výrobních zařízení
• uvádění nového výrobního zařízení do provozu
• spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby
• komunikace s externími servisními společnostmi

Nabízíme:
• dlouhodobá perspektiva v rostoucí společnosti
• zázemí stabilní společnosti
• motivační mzdové ohodnocení
• různorodou a tvůrčí práci
• maximální podporu z mateřské společnosti
• kariérní růst
• zajímavé zaměstnanecké benefity
• nástup možný dle dohody

Pracoviště: Vrchlabí

Kontakt

Zadavatel: JOBSTART s.r.o.