Montážní dělník

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Montážní dělník. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 18.11.2020 Značka: P652888-26

Požadavky

* Minimálně základní vzdělání
* Dobrý zdravotní stav
* Manuální zručnost
* Spolehlivost a zodpovědnost

Nabídka

* Stravenky 45 Kč/směna
* Příplatky za odpolední a noční směny
* Náborový příspěvek 14500 Kč
* Dubnový a vánoční bonus - po šesti odpracovaných měsících
* Ubytování na šest měsíců zdarma, poté částečně hrazené zaměstnavatelem
* 25 dní dovolené
* Pokud se budete za prací stěhovat, po zkušební době Vám proplatíme náklady spojené s cestou
* Příjemné pracovní prostředí

Pokud Vás inzerce zaujala, zašlete, prosím,využijte odpovědní formulář a nebo náš kontaktujte zde: * Kvasiny:

Andrea Nývltováemail: a.nyvltova@trenkwalder.comtel: +420604227828 * Mladá Boleslav:

email: v.mocova@trenkwalder.comtel:+420777188201

Popis pracovní náplně

* Práce na montážní lince ve třísměnném provozu
* Práce na výrobní lince v taktu
* Pracovní náplň se odvíjí dle daného pracoviště
* Rotace na pracovištích
* Přípravné práce mimo linku

Pracoviště: Kvasiny

Kontakt

Zadavatel: Trenkwalder a.s.