Práce v oboru Obchod-prodej v Hradci Králové (49 nabídek)

Obchodně technický zástupce s AJ
Pardubicko
před rokem
 - odborný růst  v dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí,  - motivační systém hodnocení,  - výdělky v neomezené výši dle dosaženého… zobrazit nabídku »
Technicko - obchodní zástupce pro automatizaci
Hradec Králové
před rokem
- práce na HPP v mezinárodní společnosti - motivující finanční ohodnocení - základní mzda + výkonnostní odměny dle dosažených výsledků - možnost kariérního i… zobrazit nabídku »
Obchodní manažer - průmyslová automatizace
Pardubicko
před rokem
seberealizaci v tradiční české společnosti - dodavatele řešní v oboru průmyslové automatizace;práce v týmu lidí, které jejich práce baví;osobní rozvoj, možnost… zobrazit nabídku »
Výkupčí - nákladní vozy a technika
Královéhradecko
před rokem
- nabídka pro výkupčí (obchodníky), kteří mají povědomí o nákladních vozidlech a stavební technice ( řidiči MKD, technici údržby a provozu vozidel,....) -… zobrazit nabídku »
Konzultant/ka - ERP moduly logistika
Královéhradecko
před rokem
Těšit se můžete na práci se špičkovými aplikačními systémy v dynamickém kolektivu, průběžná školení a odborný růst, možnost kontaktu se zahraničními kolegy. Co… zobrazit nabídku »
Obchodník - webová řešení - portály, e-shopy, SEO, ON line marketing
Hradec Králové
před rokem
- trvalý pracovní poměr u expandující IT firmy zaměřené na softwarová řešení webových portálů, e-shopy napojení sw aplikací na ERP systémy, On Line Marketing a… zobrazit nabídku »
Prodejce nábytku (Hradec Králové)
Hradec Králové
před rokem
* zázemí úspěšné a stabilní mezinárodní společnosti * motivující finanční ohodnocení - provizní systém odměňování * zaměstnanecké výhody * důkladné… zobrazit nabídku »
Plánovač výroby a manipulace zásob
okres Liberec
před rokem
Máte organizační schopnosti? Chcete pracovat ve společnosti, která se specializuje na výzkum a vývoj? Hledáte jako absolvent uplatnění v logistice? Pošlete nám… zobrazit nabídku »
Specialista Komunikace
Trutnov
před 2 roky
Máme pro Vás: • Zázemí silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí. • Zaručený výdělek až 20 000 Kč v… zobrazit nabídku »
« Předchozí Další »
1 2 3
Mohlo by se hodit
Doporučujeme