Obchodní manažer pro divizi montáží

Níže je zobrazena nabídka práce na pozici Obchodní manažer pro divizi montáží. Tato nabídka je mutací nabídky na serveru Dobrá práce.cz.
Při odpovědi na tuto nabídku budete přesměrování na odpovědní formulář na serveru dobraprace.cz.

Dobrá práce.cz

Datum: 4.4.2024 Značka: 2000187870

Požadavky

Pro našeho klienta, společnost, která se zaměřuje na výrobu, montáže a služby v oblasti průmyslových technologií, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní manažer pro divizi montáží.

Pracovní náplň:
* Péče o stávající zákazníky
* Upřesňovat se zákazníky technickou specifikaci poptávek a nabídek
* Vést obchodní jednání
* Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Požadujeme:
* Technické SŠ/VŠ vzdělání - ideálně v oblasti strojírenství, nebo alespoň dlouhodobá praxe
* Zkušenosti z obchodní činnosti
* Výhodou jsou zkušenosti z oblasti montáží technologických zařízení
* Komunikační schopnosti, schopnost týmové práce, firemní loajalitu, důslednost, přesnost
* Aktivní znalost anglického jazyka
* Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
* Ochotu cestovat do zahraničí (1x za kvartál EU)

Nabízíme:
* Dobré platové ohodnocení
* Práci na HPP v stabilní české firmě s 30letou tradici v oboru
* Příjemné pracovní prostředí
* 5 týdnů dovolené
* Zaměstnavatelem hrazená odborná školení
* Služební mobil a notebook
* Manažerský motivační program
* Zahraniční pracovní cesty
* Příspěvek na stravování
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Místo výkonu práce: Hradec Králové

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Pracoviště: Hradec Králové

Kontakt

Zadavatel: PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.
Mohlo by se hodit
Doporučujeme